Chata Živec

Chata Živec

V Živci 440, Písek
Česká republika

Provozuje společnost:
DIO restaurant a penzion Putim s.r.o. IČ: 11641312


601 339 540

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
2,1 km
Zastávka
2,7 km
Sjezdovka
7,4 km
Běžkování
6 km

O ubytování

Chata Živec se nachází uprostřed krásné přírody Píseckých vrchů. Během pobytu na vás čeká klid, malebná krajina a spousta atraktivních možností trávení volného času.

Přímo u chaty si mohou malí i velcí užít trošku adrenalinu v lanovém centru a 3D bludišti. Za krásnými panoramaty se vypravte na rozhlednu Jarník (800 m) nebo na Vyhlídku píseckých lesníků. Obě vyhlídková místa leží nedaleko od sebe, a tak je zvládnete navštívit i během jednoho výletu. Dalšími blízkými cíli procházek jsou například lom U obrázku (300 m) a obora U Vodáka s muflony, daňky a další lesní zvěří. Spoustu možností vyžití nabízí nedaleké město Písek (3 km), kde se projdete po nejstarším mostě ve střední Evropě. Součástí areálu hradu Písek je Prácheňské muzeum s expozicí o historii města a starých řemeslech. Za vidění stojí také hrad Zvíkov (25 km) nebo zámek Orlík (40 km).

Kde budete spát?

Čeká na vás komfortní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard. Pokoje jsou vybaveny v jednoduchém stylu, avšak najdete v nich vše, co během pobytu v obklopení přírodou budete potřebovat. Součástí je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WiFi připojení, televize a posezení.

Na čem si pochutnáte?

Pochutnáte si na poctivé české kuchyni připravené z kvalitních surovin. Každý den pobytu zahájíte bohatou bufetovou snídaní s pestrým výběrem studených i teplých jídel. Poté je po celý den možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku restaurace.