Apartments Marinko

Apartments Marinko

Punta 19, Karlobag
Chorvatsko

Provozuje společnost:
Marinko Naglic IČ: 40057639213


00 385 99 2101423

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 7 €/noc - Domácí mazlíček povolen po domluvě
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 3 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře
0,4 km

O ubytování

Apartmány Marinko se nacházejí v klidném letovisku Karlobag na břehu Velebitského průlivu. Moře v této oblasti je velice klidné a čisté a je tak ideální pro rodiny s dětmi. Z památek stojí za vidění klášter s kostelem svatého Josefa (400 m) stojící ve středu města a pozůstatky středověkého hradu (600 m).

Jižně od Karlobagu leží zříceniny hradu Vidov a kostela sv. Víta (2 km), odkud je překrásný výhled na moře a okolní ostrovy. Oblíbenými cíli turistů jsou Památník Nikola Tesly (30 km), Národní park Paklenica (50 km) a protilehlý ostrov Pag, kam se snadno dostanete lodí nebo trajektem. Ten patří k největším ostrovům na Jadranu a je známý tradicí v produkci soli a rybolovu. Většina ostrova je poklidná, najdete tu ale i legendární pláž Zrće, proslavenou pro nikdy nekončící párty.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlně zařízeném apartmánu pro až 4 osoby. Součástí apartmánu je ložnice s manželskou postelí a obývací místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem. Najdete zde také rozkládací pohovku, která poslouží jako přistýlka pro 2 osoby. V apartmánu nechybí ani vlastní koupelna s ručníky, satelitní televize, WiFi připojení a balkon s výhledem na moře.

Něco navíc

Využít můžete také klidnou zahradu s venkovním posezením a ohništěm, kde se vám ve stínu stromů bude krásně odpočívat.