Hotel Three Crowns ****

Hotel Three Crowns ****

Cimburkova 28, Praha 3
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 400 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 490 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,9 km
Zastávka
50 m
Aquapark
15 km

O ubytování

Hotel Three Crowns najdete v samém srdci pražského Žižkova, velmi blízko kaváren a s vynikající dostupností do centra. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází vrch Vítkov (200 m), kde si užijete příjemné procházky a pokocháte se nádhernými výhledy na celou metropoli. Tramvají (zastávka je vzdálena 400 m) nebo autobusem (zastávka je vzdálena 50 m) se snadno dostanete do centra města. Během návštěvy Prahy byste neměli vynechat Staroměstské náměstí s orlojem (2,5 km), Václavské náměstí (2 km), Pražský hrad (4 km) a Vyšehrad (5 km). Velmi oblíbenými cíli jsou také Náplavka (3,5 km) nebo Zoologická a botanická zahrada v Troji (6 km). Na nákupy můžete vyrazit do OC Palladium (1,5 km) nebo do OC Atrium Flora (1 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokoji, který je zařízený funkcionalistickým nábytkem a dalšími designovými prvky. Najdete zde WiFi připojení, satelitní TV, telefon, kávový/čajový set, stolek a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace vás každý den pohostí vynikajícími snídaněmi. Lobby bar se zimní a letní zahradou nabízí široký sortiment českých a moravských vín 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.