Velké Bílovice jsou největší vinařská obec v Česku, kterou najdete nedaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustací vína plný výletů do krásného okolí. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě ve Velkých Bílovicích


Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku.

Restaurace je součástí penzionu a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení.

Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku, anebo po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou.

Tipy na výlet v okolí


Lednicko-valtický areál s památkami UNESCO, jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, je vzdálené od penzionu 10 km. Vrbice, kde se nachází unikátní vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou, najdete také nedaleko. V Hustopečích můžete vidět moderní kostel sv. Václava a sv. Anežky. V blízkosti je taktéž Jánův hrad (romantická umělá zřícenina vzdálená 9 km).

Relaxovat můžete v novém Aqualandu Moravia, kde k zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a spousta vodních atrakcí ( 33 km). Při svých výletech po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštívit nejstarší českou vinici Šobes. 

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jeannette M.)

Hotel krásný, čistý. Na uvítání jsme obdrželi láhev vína. Jídlo perfektní, personál velmi příjemný. Malinkou výtku má jen to, že jsme měli pokoj s oddělenými postelemi. Ale srazili jsme je k sobě, aby se vlezla postýlka pro dítě.

Vynikající (Jan ?.)

Pobyt OK, jen okna na rušnější ulici, ale to jsme předem nevěděli, asi by šlo zamluvit jiné pokoje.

Vynikající (Daniela V.)

Byli jsme velice spokojeni se stravou, personál byl vstřícný, ochotný a milý. Trochu nám vadilo, že hotel a tím pádem i bazén u hotelu je umístěn mezi dvěma silnicemi. Není to úplně ideální prostředí.

Skvělé (Zdenka B.)

Velmi spokojeni, ale okna v pokoji byla po otevření byla nepřiměřeně velká a zasahovala až nad postel, takže nebylo možno vstát, bez nebezpečí úrazu hlavy a náš pokoj 107, byl velmi malý.

Vynikající (Milan V.)

Hotel byl moc pěkný moderně vybavený, strava výborná, ohromná spokojenost. Doporučuji.

Skvělé (Veronika P.)

Pěkné ubytování, personál milý, polopenze dostatečný výběr. Super místo na výlety.

Vynikající (Petr K.)

Moderní prostředí, milý a vstřícný personál, vynikající strava. Vše na podtrženou jedničku, doporučuji všem.

Vynikající (Kamil B.)

Velmi spokojeni, Moc moc velmi spokojeni, už jsem využil Vaších služeb i minulosti a budu je využívat i nadále. v brzké bodoucnosti rád takto navštívím Kutnou Horu

Skvělé (Ivana ?.)

Dobrý den, spokojenost byla ve všech směrech a dle popisu vše souhlasilo. Strava byla výborná a obsluha velmi dobrá. Na dotazy jsme byli seznámeni s okolím, možností výletů a sportovního vyžití. Doporučení - poloha, dostupnost za kulturou a výlety je dobrá. Rozhodně volte delší dobu pobytu ať to máte čas vstřebat. Přeji hezké zážitky.

Skvělé (Ilona H.)

Všechno OK jen hluk aut a traktorů z ulice dost v noci rušil. Ideální poloha pro návštěvu Lednice, Mikulova, Pálavy a Valtic.