Velké Bílovice jsou největší vinařská obec v Česku, kterou najdete nedaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustací vína plný výletů do krásného okolí. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě ve Velkých Bílovicích


Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku.

Restaurace je součástí penzionu a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení.

Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku, anebo po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou.

Tipy na výlet v okolí


Lednicko-valtický areál s památkami UNESCO, jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, je vzdálené od penzionu 10 km. Vrbice, kde se nachází unikátní vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou, najdete také nedaleko. V Hustopečích můžete vidět moderní kostel sv. Václava a sv. Anežky. V blízkosti je taktéž Jánův hrad (romantická umělá zřícenina vzdálená 9 km).

Relaxovat můžete v novém Aqualandu Moravia, kde k zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a spousta vodních atrakcí ( 33 km). Při svých výletech po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštívit nejstarší českou vinici Šobes. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva R.)

Moc se nám v Pensionu Mlýn líbilo, strava domácká, chutná, personál velmi ochotný. Pokoje vybavené novým nábytkem, čisté, dokonce zde mají i výtah. Kola, která jsme si půjčili byly ve výborném technickém stavu. Nádherné okolí se sklípky a degustací projedete na kole, pak výlety do Lednice, Valtic, Mikulova - je to opravdu úžasné místo. Můžeme jen doporučit.

Skvělé (Josef S.)

Ubytování bylo dobré bez připomínek. Co si týče stravování (polopenze) snídaně dle výběru - spokojenost. Co se týče večeře, stále přetrvává mnohdy hutná dvouchodová / dle nabídky/ a těžko, lépe řečeno nelze si vybrat lehčí pokrm. S obsluhou spokojenost.

Vynikající (Pavel T.)

Velmi pěkný, moderní penzion. Na pokojích klimatizace, v polopenzi k snídani švédské stoly, Káva, mléko, džusy více druhů. K večeři výběr cca 7 jídel, které se za týden nezměnili, ale nebyl problém si dát 2x stejné, vše dobré. Sklípky asi 2 - 2,5 km daleko, ale na kole nebyl problém. Doporučuji navštívit Valtice, Lednici, Janův hrad a ke koupání Šutrák v obci Rakvice. Vše do 20 km a na kole se dalo za jeden den.

Vynikající (Milena M.)

Výborná strava, příjemný personál, vinné sklípku, cyklostezky vinohrady, Pálava, Pavlovské vrchy.

Vynikající (Marcela J.)

Hotel čistý, pokoj velký, personál milý a ochotný, strava chutná, bylo z čeho si vybrat. Budeme se vracet.

Vynikající (Martina ?.)

Všechny 4 manželské páry byly s pobytem mooc spokojeny, uvažujeme, že na podzim to zopakujeme. PENZION NÁDHERNÝ, ČISTÝ, VOŇAVÝ. Lednice na pokoji, polopenze na 1*, okolí supr, kola k dispozici...

Vynikající (Drahuše ?.)

Byl to úžasný pobyt. Jídlo výborné, personál milý, ochotný, vstřícný, včetně pana vedoucího. Hotel na velmi vysoké úrovni, perfektní čistota. Bonus byl výběr kola na míru a kola byla velice kvalitní.

Vynikající (František B.)

Maximální spokojenost. Pension Mlýn je prvním místem, kam jsme se vrátili po roce znovu. Ubytování vynikající, strava taktéž, personál příjemný.

Skvělé (Josef H.)

Prostředí hotelu, personál a strava na velmi dobré úrovni. Pension se nachází na okraji Velkých Bílovic. Do centra ale zejména pak do vinných sklípků je to 2,2 km. Taxi zde není k dispozici. Jinak vše OK.

Vynikající (Olga ?.)

Pobyt odpovídal popisu. Jídlo výborné, obsluha příjemná. Snídaně formou švédských stolů. Pokoj jsme měli k silnici, v noci nás budila projíždějící auta. Pro příště bych si vybrala pokoj na druhou stranu do dvora.