Velké Bílovice jsou největší vinařská obec v Česku, kterou najdete nedaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustací vína a zapůjčením kol k výletům do krásného okolí. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě ve Velkých Bílovicích


Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku.

Restaurace je součástí penzionu a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení.

Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku, anebo po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou.

Tipy na výlet v okolí


Lednicko-valtický areál s památkami UNESCO, jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, je vzdálené od penzionu 10 km. Vrbice, kde se nachází unikátní vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou, najdete také nedaleko. V Hustopečích můžete vidět moderní kostel sv. Václava a sv. Anežky. V blízkosti je taktéž Jánův hrad (romantická umělá zřícenina vzdálená 9 km).

Relaxovat můžete v novém Aqualandu Moravia, kde k zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a spousta vodních atrakcí ( 33 km). Při svých výletech po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštívit nejstarší českou vinici Šobes. 

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ilona H.)

Všechno OK jen hluk aut a traktorů z ulice dost v noci rušil. Ideální poloha pro návštěvu Lednice, Mikulova, Pálavy a Valtic.

Vynikající (Miroslav Z.)

Penzion odpovídal popisu v nabídce, pokoj pěkný, čistý. Personál ochotný a vstřícný. Jídlo formou polopenze dobré. K večeři výběr ze sedmi jídel, kde se přílohy daly kombinovat. Snídaně švédské stoly, nabídka pestrá. Doba podávání jídel plně vyhovující.

Skvělé (Miroslav T.)

Prostředí hotelu a strava vynikající. Obsluha pozorná a rychlá. Pouze pokoje byly malé a to pouze jenom postele a noční stolky. Nebyly žádné židle ani stolek.

Skvělé (JIŘÍ D.)

Pokoj pěkný a čistý, jediná nevýhoda našeho pokoje byla orientace do frekventované ulice .Vše odpovídalo nabídce z kuponu personál příjemný. Výlety Pálava, Lednicko Valtický areál.

Vynikající (Ivana H.)

Prostředí penzionu odpovídalo popisu, vše co bylo na kupónu bylo splněno, personál příjemný, usměvavý a vstřícný.

Skvělé (Josef S.)

Ubytování bylo dobré bez připomínek. Co si týče stravování (polopenze) snídaně dle výběru - spokojenost. Co se týče večeře, stále přetrvává mnohdy hutná dvouchodová / dle nabídky/ a těžko, lépe řečeno nelze si vybrat lehčí pokrm. S obsluhou spokojenost.

Vynikající (Zdeňka G.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, zejména s vstřícným přístupem personálu a výbornou kuchyní.

Skvělé (Václav P.)

Pobyt odpovídal popisu a představě. Pouze hluk z místní komunikace (pokoj byl do ulice) byl poměrně značný.

Vynikající (Antonín H.)

Prostředí hotelu bylo nově vybaveno, bylo to nad očekávání, strava výborná - jako domácí, personál vstřícný, velmi obětavý.

Skvělé (Radek W.)

Pěkné rekonstruované pokoje, velké a prostorné. Slušné jídlo a velmi pěkná snídaně. Velmi vstřícný a ochotný personál.