Velké Bílovice jsou největší vinařská obec v Česku, kterou najdete nedaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustací vína a zapůjčením kol k výletům do krásného okolí. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě ve Velkých Bílovicích


Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku.

Restaurace je součástí penzionu a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení.

Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku, anebo po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou.

Tipy na výlet v okolí


Lednicko-valtický areál s památkami UNESCO, jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, je vzdálené od penzionu 10 km. Vrbice, kde se nachází unikátní vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou, najdete také nedaleko. V Hustopečích můžete vidět moderní kostel sv. Václava a sv. Anežky. V blízkosti je taktéž Jánův hrad (romantická umělá zřícenina vzdálená 9 km).

Relaxovat můžete v novém Aqualandu Moravia, kde k zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a spousta vodních atrakcí ( 33 km). Při svých výletech po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštívit nejstarší českou vinici Šobes. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miroslava L.)

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování dobré a stravování výborné. Personál příjemný. Vše bylo v pořádku.

Vynikající (Jaroslava K.)

Personál byl ochotný, pokoje prostorné a dostatečně vybavené. Přínosné je půjčování kol, které jsou v dobrém stavu, takže odpadne doprava kol vlastních.

Vynikající (Kamila H.)

Prostředí hotelu hezké, čisté. Pobyt odpovídal popisu. Personál byl milý a ochotný. Strava dle menu, výběr z několika jídel, mohly by být pestřejší.

Vynikající (Soňa ?.)

Ubytování v příjemném prostředí, poskytované služby na velmi vysoké úrovni, stravování z hlediska výběru a kvality v pořádku. Velmi dobré, i když poněkud dražší, čepované pivo Plzeň. Výhodou je možnost zapůjčení kol, které je v ceně pobytu. Personál po celou dobu pobytu velmi vstřícný a ochotný. Milovníci památek si zajisté mohou přijít na své, neboť v blízkém okolí se jich nachází celá řada. Pobyt v penzionu Mlýn, spojený s dovolenou, lze jednoznačně doporučit.

Vynikající (Miloslav ?.)

Vše bylo O.K., penzion velice dobrý, jídlo výborné, pokud bude dokončující instalace klíma na pokojích, tak to bude ještě lepší.

Vynikající (Dana S.)

Hotel byl super, personál ochotný, strava úžasná. Snídaně bohaté a večeře velmi chutné. Mohu všem jen doporučit. Je to jeden z mála penzionů, které mohu vřele doporučit. Určitě se budeme vracet.

Skvělé (Vladimír R.)

Ubytování i rozsah služeb uvedený v popisu odpovídal skutečnosti, personál vstřícný a ochotný, jako výhodu velmi oceňujeme bezplatné zapůjčení kol na celou dobu pobytu.

Vynikající (Eva R.)

Moc se nám v Pensionu Mlýn líbilo, strava domácká, chutná, personál velmi ochotný. Pokoje vybavené novým nábytkem, čisté, dokonce zde mají i výtah. Kola, která jsme si půjčili byly ve výborném technickém stavu. Nádherné okolí se sklípky a degustací projedete na kole, pak výlety do Lednice, Valtic, Mikulova - je to opravdu úžasné místo. Můžeme jen doporučit.

Skvělé (Zdenka B.)

Velmi spokojeni, ale okna v pokoji byla po otevření byla nepřiměřeně velká a zasahovala až nad postel, takže nebylo možno vstát, bez nebezpečí úrazu hlavy a náš pokoj 107, byl velmi malý.

Skvělé (pavol K.)

Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené, strava, wellness bez pripomienok, personál prívetivý, radi sa vrátime.