Velké Bílovice jsou největší vinařská obec v Česku, kterou najdete nedaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustací vína a zapůjčením kol k výletům do krásného okolí. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě ve Velkých Bílovicích


Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku.

Restaurace je součástí penzionu a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení.

Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku, anebo po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou.

Tipy na výlet v okolí


Lednicko-valtický areál s památkami UNESCO, jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, je vzdálené od penzionu 10 km. Vrbice, kde se nachází unikátní vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou, najdete také nedaleko. V Hustopečích můžete vidět moderní kostel sv. Václava a sv. Anežky. V blízkosti je taktéž Jánův hrad (romantická umělá zřícenina vzdálená 9 km).

Relaxovat můžete v novém Aqualandu Moravia, kde k zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a spousta vodních atrakcí ( 33 km). Při svých výletech po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštívit nejstarší českou vinici Šobes. 

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (JIŘÍ D.)

Pokoj pěkný a čistý, jediná nevýhoda našeho pokoje byla orientace do frekventované ulice .Vše odpovídalo nabídce z kuponu personál příjemný. Výlety Pálava, Lednicko Valtický areál.

Vynikající (Petr B.)

S ubytováním, stravou i s personálem jsme byli velmi spokojeni, můžu vřele doporučit.

Vynikající (Libuše K.)

Pokoje byly pěkné, útulné. Strava nám moc chutnala a personál nám vyšel ve všem vstříc.

Skvělé (Monika K.)

Prostředí hotelu bylo podle zobrazených materiálů a vše v pořádku. Strava rovněž byla pestrá a personál ochotný poradit i pomoct. Jediné negativní bylo, že ráno je okolo hotelu velmi hlučno. Nachází se u hlavní silnice a provoz vás nenechá dospat.

Vynikající (Marcela J.)

Hotel čistý, pokoj velký, personál milý a ochotný, strava chutná, bylo z čeho si vybrat. Budeme se vracet.

Vynikající (Marta S.)

Prostředí pensionu Mlýn byl pěkný, odpovídal popisu v nabídce, jedním malým mínusem bylo to, že jsme neobdrželi láhev vína, která byla v nabídce uvedena. Jinak strava - polopenze výborná, personál velmi milý a ochotný.

Vynikající (Petr K.)

Moderní prostředí, milý a vstřícný personál, vynikající strava. Vše na podtrženou jedničku, doporučuji všem.

Skvělé (Miluše H.)

Hotel byl čistý, personál vstřícný a ochotný. Večeře - výběr cca ze šesti chutných jídel.

Vynikající (Zdeňka G.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, zejména s vstřícným přístupem personálu a výbornou kuchyní.

Vynikající (Soňa ?.)

Ubytování v příjemném prostředí, poskytované služby na velmi vysoké úrovni, stravování z hlediska výběru a kvality v pořádku. Velmi dobré, i když poněkud dražší, čepované pivo Plzeň. Výhodou je možnost zapůjčení kol, které je v ceně pobytu. Personál po celou dobu pobytu velmi vstřícný a ochotný. Milovníci památek si zajisté mohou přijít na své, neboť v blízkém okolí se jich nachází celá řada. Pobyt v penzionu Mlýn, spojený s dovolenou, lze jednoznačně doporučit.