
Hledáte letní dovolenou za skvělou cenu? Omrkněte naši nabídku pobytů v Chorvatsku, Polsku, Slovinsku či Itálii a naplánujte si relax u moře už teď!
Statek U Prahy najdete v obci Škvorec, který leží jen 20 km od Prahy. Areál vznikl rekonstrukcí původního statku, který zde stál od roku 1891 a tak vzniklo útulné moderní ubytování s historickými prvky a domácí atmosférou. Než se vydáte na výlet do Prahy, která láká spoustou atrakcí, prozkoumejte i městečko Škvorec. Najdete tu Starý zámek, který byl původně hradem, Nový zámek z roku 1792, novogotický kostel a pár krásných soch. Pěkný je také Přírodní park Klánovice-Čihadla (8 km). A kam se ještě vydat? Na koupaliště Úvaly (5 km), k Průhonickému zámku a parku (16 km), do zábavného parku Mirakulum (30 km).
Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji Standard, který je vybaven televizí, WiFi připojením, setem na přípravu kávy a čaje, vlastní koupelnou se sprchou a malým venkovním posezením. Tyto pokoje mají vchod ze společné pavlače a nabízí výhled do zahrady. K dispozici jsou též apartmány, které mají navíc lednici, kuchyňku a jídelní kout.
Součástí statku je stylová Restaurace Pavlač, kde si pochutnáte na vynikajících snídaních i večeřích. Všechny pokrmy si zde připravují sami, a to včetně marmelád a dalších dobrot. Při vaření místní kuchaři využívají lokální produkty od farmářů.
Wellness centrum vás jistě nadchne, protože nabízí opravdové soukromí. K relaxaci poslouží bazén s protiproudem i vířivka, která kromě masážních programů nabízí kyslíkovou terapii. Dále tu najdete finskou saunu, do té můžete přidat oblíbenou vůni nebo spustit program barevné terapie. V relaxační zóně pak můžete lenošit s něčím dobrým z mini baru.
Na zahradě najdete dětské hřiště, v restauraci zase dětský koutek.
Zabavte se při ping pongu či badmintonu.
Masarykovo náměstí 41
, Škvorec
Česká republika
+420 558 000 298