Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Oslavte Vánoce raději s nejbližšími než v kuchyni

Ať už budete trávit Štědrý den doma s nejbližšími, nebo se necháte zlákat některým z našich vánočních pobytů i přes 24.12.2020, je důležité, abyste si jej opravdu užili v klidu a pohodě.

Druhý svátek vánoční, svátek svatého Štěpána (26.12.2020) připadá na sobotu. I tak nás ale čekají minimálně čtyři dny zaslouženého vánočního volna, se kterým se dá perfektně naložit. Pokud se nechcete příprav na Štědrý den vzdát, vyjeďte za sněhem nebo odpočinkem do wellness třeba až na první nebo druhý svátek vánoční.

Vánoce v hotelu

Za sněhem z pohádek do Alp i Tater

Sníh je na vánoční svátky v Česku v posledních letech spíše nedostatkovým zbožím. A v každé druhé pohádce je ho přitom tolik! Oprašte lyže i prkna a jeďte za sněhem do rakouských Alp nebo do slovenských Tater, které nezklamou.

Tip: Chcete sobě a svým blízkým dopřát opravdu bohatě zasněžené Vánoce? Vypravte se do Zillertalu, na který jsou Rakušané právem pyšní. Má výborné tratě, moderní vybavení a nepředstavitelných 650 km sjezdovek.

Vánoce v hotelu

Polské Beskydy vás překvapí

Že jezdíte lyžovat do rakouských a slovenských hor každý rok? A co Polsko? Zní to sice trochu jako vtip, ale z Polských Tater budete příjemně překvapení.

Tip: Kasprov vrch 1 987 m n. m. na hranici Slovenska a Polska je snadno dostupný díky kabinové lanovce, nechte se vyvézt na výbornou kávu k meteorologické stanici. Navštivte také krásné podhorské městečko Zakopane a skiareály v jeho okolí.

Budapest

Nefalšovaný vánoční relax ve vodě

Drkotání zubů si nechejte až na otužilecké novoroční akce a přes vánoční svátky se raději zahřejte v termálech.Návštěvu přepychových maďarských lázních můžete spojit i s prohlídkou vánoční Budapešti. Anebo se v kouzelné maďarské metropoli rovnou ubytujte.

Tip 1: Toužíte po návštěvě lázní s duší? Lázně Király fürdő a lázně Rudas patří k těm nejstarším v Budapešti. Založil je turecký paša v 2. polovině 16. století a vznikly tedy ještě v době, kdy tuto oblast ovládala Osmanská říše. Vy tak můžete obdivovat prvky původní osmanské architektury, které jsou v lázních stále patrné.

Tip 2: Ochutnejte doslova hořící alkoholický maďarský nápoj “krampampuli”. Obsahuje sušené a kandované ovoce, maďarské červené víno a rum nebo pálenku. V Maďarsku existuje nepřeberné množství jeho variant. Vyzkoušejte i krampampuli s bílým vínem.Co se takhle vydat na pobyt?

Autor článku:

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK