Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Cestovní Deník: Gazdovský Dvor

Termály v Bešeňové právem patří k nejoblíbenějším na Slovensku. A penzion Gazdovský Dvor zase bezesporu patří k nejlepším na Travelkingu. Dohromady tvoří dokonalé spojení pro pohodovou dovolenou.

Klid a skvělé jídlo

[Gazdovský Dvor](https:// travelking.cz/hotel/penzion-gazdovsky-dvor) stojí trochu stranou od Bešeňové, užili jsme si tak při naší návštěvě kromě zábavy i pořádnou porci klidu. Doporučujeme procházku k blízké vodní nádrži, za pěkného počasí se určitě vyplatí projít se (či spíše projet na kole) i k trochu vzdálenějšímu jezeru Liptovská Mara.

Pokoje na penzionu nás překvapily svou prostorností, mačkat se tu rozhodně nebudete. Tím pravým lákadlem je však dvůr kolem penzionu, kde naleznete trampolínu a prolézačky pro děti, stejně jako spoustu laviček, stolů a prostorů pro relaxaci i konzumaci různých nápojů z restaurace. Pobyt nám zpříjemňovali i dva místní velmi hodní a dobře vychovaní pejsci.

gazdovský dvor

V místní restauraci jsme si pochutnali především na tradičních slovenských pokrmech, místní kapustnica či strapačky jsou gastronomickým zážitkem. I lehčí jídla však místní kuchařský tým zvládá s noblesou, vybere si tak opravdu každý.

Gazdovský dvor interiér

Termální voda kam se podíváš

Po dvaceti minutách chůze (nebo třech minutách jízdy autem) se od penzionu dostanete k Gino Paradise Bešeňová, termálnímu aquaparku, který nás uchvátil nejen spoustou bazénů s příjemně teplou vodou, ale také svou rozlohou a počtem různých atrakcí. Zatímco děti sjíždí tobogán za tobogánem a skluzavku za skluzavkou, rodiče se můžou zastavit v Cosmopolitan baru, který se nachází přímo v největším termálním bazénu pod otevřeným nebem. Řekneme vám upřímně, užívat si míchaný drink na čerstvém vzduchu, přitom však až po krk v horké vodě, to je jeden z nejlepších relaxů, co jsme na svých cestách zažili.

bešeňová

Poblíž Bešeňové také naleznete termální jezírko Kalameny, které je otevřené pro veřejnost zdarma, pouze parkování u něj stojí symbolická dvě eura. Můžete se tak uprostřed krásné přírody kdykoliv během roku naložit do teplé termální vody a užít si chvíli pohody, přesně jako jsme to udělali my. Za vidění ještě určitě stojí vodopády v Lúčkách.

Pokud vám nestačí všechny možnosti, které jsme vám tu předestřeli, můžete se podívat ještě do Tatralandie, největšího aquaparku ve střední Evropě. Tatralandia totiž leží pouze 15 minut autem od penzionu a nabízí ještě větší množství atrakcí a bazénů než Gino Paradise.Co se takhle vydat na pobyt?

Autor článku:

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK