Turčianské Teplice: Tipy na výlet a zajímavá místa

Slovenské Turčianské Teplice se řadí k nejstarším lázním v celé Evropě. Město se nachází v Turčianské kotlině mezi Malou a Velkou Fatrou. Okolí nabízí bohaté možnosti na výlety a v zimě zázemí pro lyžování i běžkování. Již po staletí láká hosty kombinace léčivých termálních pramenů a překrásné okolní přírody. Lázeňský areál se nachází přímo v centru města a je obklopen rozsáhlým parkem. V okrajové části stojí oblíbený aquapark otevřený v roce 2007.

Spa & Aquapark Turčianske Teplice Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Turčianske Teplice patří mezi nejstarší lázeňská města Slovenska. Jejich zlaté lázně jsou věhlasné a mají dlouhou tradici. Pro akční rodiny je tu i modernější alternativa Spa & Aquapark s léčivou minerální vodou o teplotě 43 - 46 °C, která je ideální pro léčbu pohybového aparátu. Zdejší bazény stojí přímo na minerálních zřídlech a kromě relaxu pro vás (sauny, sedací bazén se světelným efektem a masážními tryskami) nabízí i spoustu zábavy pro vaše ratolesti. Nechybí tobogany, skluzavky a divoká řeka.

Více informací

Turčianske Teplice Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Turčianske Teplice patří mezi nejstarší lázeňská města Slovenska. Díky ideální poloze v údolí horního Turce pod Velkou Fatrou budete mít při jeho návštěvě plno možností na poznávání přírody a její krás. Při procházce městem určitě nevynechejte zajímavou kopulovitou lázeňskou stavbu Modrá koupel, dominantu města, která pochází z 18. století.

Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 5 tipů

Turčianské Teplice: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet