Turčianské Teplice: Tipy na výlet a zajímavá místa

Slovenské Turčianské Teplice patří k nejstarším lázním v celé Evropě. Město se nachází v Turčianské kotlině mezi Malou a Velkou Fatrou. Okolí nabízí bohaté možnosti na výlety a v zimě zázemí pro lyžování i bežkování. Již po staletí lákají hosty na kombinaci léčivých termálních pramenů a překrásné okolní přírody. Lázeňský areál se nachází přímo v centru města a je obklopen rozsáhlým parkem. Na okraji města stojí oblíbený aquapark otevřený v roce 2007.

Spa & Aquapark Turčianske Teplice Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Turčianske Teplice patří mezi nejstarší lázeňská města Slovenska. Jejich zlaté lázně jsou věhlasné a mají dlouhou tradici. Pro akční rodiny je tu i modernější alternativa Spa & Aquapark s léčivou minerální vodou o teplotě 43 - 46 °C, která je ideální pro léčbu pohybového aparátu. Zdejší bazény stojí přímo na minerálních zřídlech a kromě relaxu pro vás (sauny, sedací bazén se světelným efektem a masážními tryskami) nabízí i spoustu zábavy pro vaše ratolesti. Nechybí tobogany, skluzavky a divoká řeka.
Více informací

Turčianske Teplice Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Turčianske Teplice patří mezi nejstarší lázeňská města Slovenska. Díky ideální poloze v údolí horního Turce pod Velkou Fatrou budete mít při jeho návštěvě plno možností na poznávání přírody a její krás. Při procházce městem určitě nevynechejte zajímavou kopulovitou lázeňskou stavbu Modrá koupel, dominantu města, která pochází z 18. století.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 5 tipů

Turčianské Teplice: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK