Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Komárno: Tipy na výlet a zajímavá místa

Komárno patří k vůbec nejstarším slovenským městům. Nachází se na soutoku řek Váh a Dunaj, obklopené nejúrodnější krajinou na Slovensku. Bohatá historie města na vás dýchá na každém kroku. Najdete zde pevnost ze 16. století, která nebyla nikdy dobyta. Jedinečným zážitkem je návštěva Nádvoří Evropy, což je náměstí se stavbami reprezentujícími architekturu a charakteristiku jednotlivých evropských zemí. Milovníci wellness si přijdou na své díky termálnímu koupališti.

Termální koupaliště Komárno Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Celoroční relax přináší **termální koupaliště v Komárně na ploše 2,5 hektarů**. Návštěvníky láká zejména minerální voda s léčivými účinky na kloubové, revmatické a ženské nemoci. V letní části areálu se nachází hned několik bazénů včetně sportovního a dvou dětských. Celoročně tu můžete využívat **vnitřní bazén s termální vodou, dvě sauny s ochlazovacím bazénem, rehabilitační tělocvičnu, nabídku masáží i fitness-centrum**. V areálu střediska jsou také plážové prostory, hřiště pro děti a minigolf.
Více informací

Komárno Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Komárno je nejen nejjižnějším, ale i nejníže položeným místem na Slovensku. Od svého maďarského protějšku ho dělí jenom řeka Dunaj. Do maďarského města Komárom se dostanete tedy jen přejetím alžbětinského mostu, který tato dvě města spojuje. Komárno je díky své poloze a klimatu ideálním místem na letní dovolenou, což dokazuje i velký počet rekreačních středisek ve městě i v jeho blízkém okolí. Při návštěvě nezapomeňte na známé Nádvoří Evropy a starou nedobytnou Komárňanskou pevnost.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 8 tipů

Komárno: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK