Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Dolní Rakousko: Tipy na výlet a zajímavá místa

V Dolním Rakousku na vás kromě nádherné přírody čeká i spousta netradičních zážitků. Nezapomenutelný dojem ve vás zanechá plavba po největším podzemním jezeře v Evropě Hinterbrühl. V Reblauském expresu s dieselovou lokomotivou a vinným šenkem se vydáte skrze malebnou krajinu na nostalgickou cestu časem. Během plavby po řece Dunaj můžete obdivovat nádherné údolí Wachau zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO. Při relaxaci v Římských termálních lázních v Badenu se nad vámi bude vznášet největší prosklená střecha v Evropě. K oblíbeným cílům výletů patří rašeliniště a mokřady přírodního parku Unterwasserreich a Medvědí les v Arbesbachu.

Vídeň Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Vídeň je město, kde nemáte šanci se nudit. Někdejší hlavní město Habsburské monarchie a **dnešní hlavní město Rakouska** vám nabízí nesčetné množství zajímavostí –⁠ od kulturních až po ty historické. K tomu nesmí chybět ani příjemná atmosféra pestré metropole, **parky plné zeleně** a **slavné kavárny s typickou kávou "kleiner Schwarzer" a dortem Sacher**. ##Co musíte ve Vídni vidět? - **Stephansplatz** s dominantou katedrály - **Hofburg**, kde kdysi sídlili císaři - zámek **Schönbrunn** s okouzlujícími zahradami, parky, skleníky i zoologickou zahradou - **Muzeum moderního** umění či **Leopoldovo muzeum** s uměleckými sbírkami mezinárodního významu - **Zábavní park Práter** s proslulým ruským kolem Dále nevynechejte **Michaelerplatz** s krásnými kostely a projděte se okolo **Rathaus a Parlamentu**.
Více informací

Vídeňská radnice a parlament Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Jen kousek od sebe najdete dvě významné státnické budovy. Od skvostné neogotické radnice je to jen pár desítek metrů k rakouskému parlamentu, který je pro změnu inspirován řeckým starověkým stavitelstvím. Aby toho nebylo málo, tak na dohled máte také majestátní Hofburg, původní sídlo Habsburků a celého Rakouska-Uherska, nebo Přírodovědné a Uměleckohistorické muzeum.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 18 tipů

Dolní Rakousko: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK