Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Lyžování v Dolním Rakousku

Jen co začnou padat první vločky sněhu, stává se Dolní Rakousko rájem zimních sportů. Díky blízkosti k hranicím s Českem je tato oblast vhodná i pro kratší lyžovačky a víkendové pobyty. Různorodost svahů zaručuje, že děti se při lyžování nebudou bát a dospělí nudit. Ve 24 lyžařských střediscích se projedete po více než 200 km sjezdovek, které jsou obsluhovány téměř 100 lanovkami a vleky. Většina tratí se řadí do modré kategorie obtížnosti, jsou však doplněny i ostrými černými sjezdovkami a rozlehlými terény pro milovníky freeridu a extrémních sportů. Na Rakousko je zde i nadprůměrné množství upravovaných běžeckých tras – vede jich tudy více než 800 km.

Kam za lyžováním v Dolním Rakousku?

 • Ötscher disponuje areálem pro náročnější lyžaře i začátečníky a je skvěle dostupný z jižních Čech a Moravy.
 • Maiszinken nabízí na 4,5 km trati všechny úrovně obtížnosti a nad ostatními středisky vyniká velmi příznivou cenou skipasů.
 • Göstling-Hochkar se pyšní 19 km sjezdových, 32 km běžeckých a 10 km skatingových tratí a navíc trasami pro pěší turistiku na sněžnicích.
 • Annaberg nabízí krom 14 km sjezdovek možnost zpestření pobytu romantickou projížďkou na saních, běžkováním či túrou na sněžnicích.
 • Gemeindealpe Mitterbach potěší milovníky adrenalinu – najdete zde nejstrmější svah celé oblast, černou sjezdovku se 70% stoupáním.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Dolní Rakousko

Tipy na výlet v okolí

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK