Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Bogács: Tipy na výlet a zajímavá místa

Termální lázně Bogács se nachází v severním Maďarsku při pohoří Bük, které je u nás známé jako Bukové hory. Návštěvníci sem míří především kvůli vyhlášenému lázeňskému areálu a účinkům zdejší termálním pramenů s teplotou 76 °C. V moderním aquaparku najdete 9 bazénů, z toho 6 je napuštěných termální vodou s blahodárnými účinky na pohybový aparát a oběhové potíže. Bogács patří mezi vyhlášené vinařské oblasti, takže kromě lázní zde najdete spoustu vinných sklepů, kde se pije především zdejší Egri Bikavér nebo Tokajské.

Termální lázně Bogács Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Termální lázně v maďarském městě Bogács slibují kromě skvělé zábavy i relax v léčivé vodě. Místní pramen obsahuje vápník, hořčík a další tělu prospěšné látky, které pomáhají při revmatických potížích, problémech s klouby nebo v boji proti gynekologickým či kožním onemocněním. V celoročně otevřených lázních na sebe můžete nechat působit vodu ve 4 termálních bazénech s teplotou vody okolo 35 - 37 °C, v letní sezóně se můžete těšit až na 9 bazénů - 6 termálních, jeden plavecký a dva dětské s atrakcemi i pro ty nejmenší. Děti obzvlášť potěší tobogány a skluzavky. Mezi ty nejoblíbenější patří 20 m dlouhý tobogán "Spacehole" s trychtýřovým zakončením či "Wawe slide" - oboustranná skluzavka, po které se budete klouzat tam a zase zpátky až do výšky 9 metrů.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 1 tipů

Bogács: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK