Bogács: Tipy na výlet a zajímavá místa

Termální lázně Bogács se nachází v severním Maďarsku při pohoří Bük, které je u nás známé jako Bukové hory. Návštěvníci sem míří především kvůli vyhlášenému lázeňskému areálu a účinkům zdejší termálním pramenů s teplotou 76 °C. V moderním aquaparku najdete 9 bazénů, z toho 6 je napuštěných termální vodou s blahodárnými účinky na pohybový aparát a oběhové potíže. Bogács patří mezi vyhlášené vinařské oblasti, takže kromě lázní zde najdete spoustu vinných sklepů, kde se pije především zdejší Egri Bikavér nebo Tokajské.

Termální lázně BogácsNejoblíbenější výlet v lokalitě

Termální lázně v maďarském městě Bogács slibují kromě skvělé zábavy i relax v léčivé vodě. Místní pramen obsahuje vápník, hořčík a další tělu prospěšné látky, které pomáhají při revmatických potížích, problémech s klouby nebo v boji proti gynekologickým či kožním onemocněním. V celoročně otevřených lázních na sebe můžete nechat působit vodu ve 4 termálních bazénech s teplotou vody okolo 35 - 37 °C, v letní sezóně se můžete těšit až na 9 bazénů - 6 termálních, jeden plavecký a dva dětské s atrakcemi i pro ty nejmenší. Děti obzvlášť potěší tobogány a skluzavky. Mezi ty nejoblíbenější patří 20 m dlouhý tobogán "Spacehole" s trychtýřovým zakončením či "Wawe slide" - oboustranná skluzavka, po které se budete klouzat tam a zase zpátky až do výšky 9 metrů.

Více informací

Mapa tipů na výletcelkem1 tipů

Bogács: Tipy na výlet

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet