Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Lednice a Valtice: Tipy na výlet a zajímavá místa

Lednicko-valtický areál je unikátní krajinný komplex o rozloze 283 km², zapsaný na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Považuje se za nejrozsáhlejší člověkem vymodelované území v Evropě a možná i na světě. Množství kulturních a přírodních památek můžete objevovat pěšky nebo ze sedla kola na mnoha turistických trasách. Nejvýznamnějšími historickými památkami jsou zámky Lednice a Valtice. Dále se v areálu nachází mnoho roztroušených drobných staveb, tzv. salet, například Apollónův chrám, Belvedér, Hraniční zámeček nebo Janův hrad. Kromě toho jsou zde také archeologická naleziště a mnohé přírodní unikáty jako Jezírko Kutnar či Františkův rybník.

Lednicko-valtický areál Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Pro všechny milovníky **zámků, parků a krásné přírody je tu Lednicko-valtický areál**, který spojuje to nejlepší z jižní Moravy. Jedná se o nejrozsáhlejší krajinný celek v Evropě a je od roku 1996 zapsán jako součást světového a kulturního dědictví UNESCO. **Co patří mezi skvosty Lednicko-valtického areálu?** - Zámek Lednice - Zámek Valtice - Janův hrad Kromě krásných zámků s udržovanými zámeckými zahradami se můžete vydat k **Minaretu** a užít si rozhled do širokého okolí. Navštivte také **Apollonův chrám, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámeček, Obelisk a Rendes-vous**.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 1 tipů

Lednice a Valtice: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK