Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Bílé Karpaty: Tipy na výlet a zajímavá místa

Území Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty tvoří jedinečná příroda plná nádherných panoramat i kulturních památek a lidové architektury. Místní nejvyšší druhová rozmanitost orchidejí ve střední Evropě byla jedním z důvodů, proč byl region zařazen mezi biosférické rezervace UNESCO. V létě můžete krásy Bílých Karpat obdivovat při výletech pěšky či ze sedla kola, například po dálkové Beskydsko-karpatské magistrále. K nejznámějším památkám patří větrný mlýn v Kuželově, novogotický zámek Nový Světlov či stavby architekta Dušana Jurkoviče v Luhačovicích. Zimní sporty si užijete v několika lyžařských střediscích i na kvalitních běžeckých trasách.

Skipark Filipov Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Skipark Filipov naleznete v krásné přírodě Bílých Karpat za obcí Javorník u Velké nad Veličkou. Areál je vhodný jak pro začátečníky tak pro pokročilé lyžaře. Je ideální pro lyžařské kurzy, dvě zasněžované sjezdovky hojně navštěvují dospělí i dětští lyžaři a snowboardisti. Potěší i příznivé ceny, díky kterým si můžete užívat lyžování dlouhé hodiny a příliš přitom neodlehčit svou peněženku.
Více informací

Běžecké lyžování Bílé Karpaty Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Bílé Karpaty se nachází na hranici se Slovenskem a běžkařských tras si můžete užít podél obou stran hranice. Ještě před několika lety v tomto pohoří platilo, že si běžkaři prošlapávají stopu sami. Dnes už si ale nadšenci běžeckého lyžování mohou užívat desítky kilometrů upravovaných tratí. Asi nejvíce jich najdete v okolí Nové Lhoty a nejvyšší hory Bílých Kaprat, okolo Velké Javořiny. Tratě za příznivých podmínek objevíte také u Mikulčina vrchu v okolí Brumova-Bylnice a Valašských Klobouků.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 6 tipů

Bílé Karpaty: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK