Táncsics Mihály utca 38., Komárom
Maďarsko

+36 34 341 222

thermalhotel@komthermal.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Sauna
Lázně
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol

O ubytování

Thermál Hotel se nachází ve městě Komárom a to přímo v areálu léčebných lázní Brigetiona břehu řeky Dunaj. Příjemnou procházkou dojdete k pevnosti Csillag (1 km) či k pevnosti Monoštor, která je v současnosti na kandidátní listině Světového dědictví UNESCO. Stačí přejít most přes Dunaj a můžete objevovat slovenské město Komárno s mnoha historickými památkami a slavným Nádvořím Evropy.

Kde budete spát?

Budete ubytováni na dvoulůžkovém pokoji s nábytkem z borovicového dřeva, televizí, ledničkou a WiFi připojením. Samozřejmostí je samostatná koupelna se sprchou. Většina pokojů je klimatizovaná a některé z nich je možné vybavit přistýlkou.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou bufetu si vychutnáte v hotelové restauraci.

Kde budete relaxovat?

Těšte se na neomezený vstup do léčivých lázní Brigetio. Najdete zde 3 kryté a 5 venkovních bazénů na koupání, léčení, plavání i na zábavu s atrakcemi. Prohřát se můžete v saunovém světě se saunovým domečkem, 2 finskými a parní saunou. Nachází se zde také solná jeskyně. Místní léčivá voda o teplotě 62 °C je vhodná při léčbě revmatických onemocnění, při pooperační a poúrazové rehabilitaci či při gynekologických potížích. Zpříjemnit den si můžete mnoha druhy masáží a lázeňských procedur.

Cestujete s dětmi?

Spousta her na nejmenší hosty čeká v hotelové herně. V lázeňském areálu si užijí zábavu v dětských bazénech s atrakcemi či na venkovních hřištích.

Něco navíc

Aktivním hostům nabízí lázeňský areál mnoho možností sportovního vyžití. Najdete zde hřiště na volejbal, basketbal i nohejbal a mnoho sportovních a zábavných programů.