• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v lázeňském areálu

Thermál Hotel se nachází ve městě Komárom jen pár kroků od areálu termálních lázní Brigetio. Nemusíte ani jezdit příliš daleko - leží totiž hned u slovenských hranic, naproti města Komárno.

Hotel nabízí ubytování v pokojích standard nebo superior (dle dostupnosti) s vlastním sociálním zařízením, TV, lednicí a WiFi připojením.

Většina pokojů je klimatizovaná a některé z nich je možné vybavit přistýlkou.

V ceně balíčku máte snídani, která se podává v hotelové restauraci. V hotelu si na své přijdou i děti, pro které je zde herna.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena M.)

Spokojení s ubytováním, snídaněmi i s ostatními službami. Personal na jedničku. Termály super, malým problémem bylo počasí.

Standard (Kristýna B.)

Velice negativně hodnotím stravu, v ceně pobytu byla pouze snídaně, která však nesplňovala mé očekávání. Velice málo surovin na výběr, nebyl zde ani sýr, či šunka ???? Velice mě znepokojovala slečna recepční, která nebyla ochotná nic řešit a radši řekla na vše, že to nejde ????

Skvělé (Jaroslav N.)

Hotel i strava odpovídal nabídce. Personál byl velmi vstřícný. Jenom nás zklamaly bazény v termálech Kromě jednoho bazénku se čtyřmi slaboučkými tryskami nic jiného. Naproti hotelu výborná restaurace, švédské stoly, cena 1790 huf a nedéli 1990 huf. Vše bylo v pořádku a župany byly bez poplatku.