Spa Hotel Schlosspark ****

Spa Hotel Schlosspark ****

Kolmá 661/19, Karlovy Vary
Česká republika

Provozuje společnost:
Spa Hotel Schlosspark s.r.o. IČ: 28008111


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 210 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování je možné v okolí hotelu za poplatek

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Fitness
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
1,7 km
Zastávka
0,3 km

O ubytování

Spa Hotel Schlosspark **** se nachází v samém srdci Karlových Varů v bezprostřední blízkosti nádherného kostela svaté Máří Magdalény (100 m). Z hotelu se snadno dostanete na Vřídelní kolonádu (200 m) se slavným pramenem Vřídlo. Přímo pod kolonádou je v rámci exkurze možné navštívit podzemí. Příjemnou procházkou pak můžete pokračovat přes další známé kolonády: Zámeckou, Tržní (300 m) či Mlýnskou (500 m). Podél říčky Teplá se dostanete až k ikonické budově Grandhotelu Pupp (900 m), vedle kterého je stanice lanovky na kopec Výšina přátelství s rozhlednou Diana. Fantastické výhledy na nejkrásnější české lázně budete mít z mnoha vyhlídek, jako například vyhlídka Tři kříže (1,5 km) či vyhlídka Karla IV. (2 km). Oblíbenými cíli turistů jsou dále muzeum sklárny Moser (5 km) či muzeum Becherovky (2 km). Ani v zimě se v Karlových Varech nudit nebudete. Za zimními sporty vyražte do skiareálů na Božím Daru (22 km), na Klínovci (24 km) nebo v Jáchymově (18 km).

Kde budete spát?

Během pobytu budete ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji typu Comfort. Každý pokoj je unikátní, a tak se zde budete cítit velmi příjemně. Některé pokoje mají balkon a všechny jsou vybaveny klimatizací, WiFi připojením, satelitní TV, minibarem, rychlovarnou konvicí, telefonem, trezorem a župany s pantoflemi. Ve vlastní koupelně se sprchovým koutem najdete také fén.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je jedinečná restaurace s venkovní terasou s výhledem na karlovarskou lázeňskou zónu. Připravují se zde pokrmy moderní evropské kuchyně i známé české speciality. Velký důraz je kladen na nejvyšší kvalitu, lokální původ a čerstvost surovin. Každý den pobytu zahájíte vydatnou snídaní ve formě bufetu. Během dne je možné objednávat jídla à la carte. Večer se v restauraci podávají večeře s možností výběru z menu.

Kde budete relaxovat?

Odpočinek i odreagování si užijete u hotelového bazénu s protiproudem a v sauně z cedrového dřeva. Přímo v hotelu si můžete dopřát spoustu druhů masáží a léčebných i kosmetických procedur. Aktivní jedinci zajisté ocení, že hotel má vlastní fitness centrum.

Tipy na výlet

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Rozhledna Diana
Rozhledna Diana