Sommer Pension

Sommer Pension

Berzsenyi u. 12., Balatonföldvár
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
15:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma na ulici nebo 1500 HUF/noc na uzavřeném parkovišti

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,5 km
Zastávka
0,5 km

O ubytování

Sommer Pension najdete ve městě Balatonföldvár, jen pár minut chůze od břehu Balatonu. Je tedy jasné, že na dovolené budete mít o zábavu postaráno, ať už vyrážíte v páru nebo s rodinou. Kromě blízkosti největšího maďarského jezera s jeho krásnými plážemi a skvělými atrakcemi pro vás máme ještě jednu dobrou zprávu - v okruhu cca 6 km se každoročně odehrávají hned dva oblíbené hudební festivaly Balaton Sound a B my Lake Festival, půjde tak o skvělé místo i pro fanoušky elektronické hudby.

Okolí Balatonföldváru jistě nadchne všechny milovníky zvířat. V nedalekém Kőröshegy najdete Želví park (2,2 km), o kus dál leží Dino park Kereki (8,8 km) a okrasným ptactvem se pokocháte v ptačím parku Balatoni Madárkert (7,5 km). Lokální flóru a faunu můžete obdivovat na poloostrově Tihány (8,1 km) na protějším břehu Balatonu. Okouzlí vás zde krásné levandulové lány, které si můžete prohlédnout zblízka, nebo třeba z rozhledny Őrtorony-kilátó. Odsud budete mít skvělý výhled i na Národní rezervaci Külső-tó, která není lidem přístupná, z četných okolních vyhlídek ale uvidíte třeba chráněné husy letní v době jejich hnízdění.

Zapálení historici mohou prozkoumat četné pevnosti v okolí Balatonföldváru, třeba hrad Kereki (9,8 km), pevnost Börevár (18,6 km) nebo pevnost Kási vár (24,1 km). Navštívit můžete také Muzeum světové války (8,8 km), Muzeum námořní historie s vyhlídkou (2 km) nebo malý zámeček Dobozy (14,1 km). Zajímavou lokální atrakcí je i řada sklepů ze 20. století v Szóládu (10,1 km), které díky pečlivé rekonstrukci získaly Cenu Evropy a Cenu Henryho Forda, nebo Nezdei szoborpark (10,3 km), místo obklopené sochami, kterému se přisuzují magické schopnosti.

Kde budete spát?

Pokoj bez balkonu je dvoulůžkový, vybavený manželskou postelí nebo 2 jednolůžkovými postelemi. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, klimatizaci, WiFi připojení a televizi.

Pokoj s balkonem je určený pro 2 osoby, které se vyspí na manželské posteli nebo oddělených jednolůžkách. Nechybí WiFi připojení, televize či klimatizace, součástí pokoje je také koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj v suterénu je taktéž dvoulůžkový, umožňuje ale také přistýlku, celkově tak ubytuje až 3 osoby. Kromě manželské postele je v pokoji také pohovka, televize, klimatizace, WiFi připojení a k dispozici budete mít i vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Apartmán se dvěma ložnicemi je určený až pro 5 osob. Skládá se z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s pohovkou a druhého pokoje se 2 postelemi. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, všechny pokoje jsou klimatizované a nechybí televize či WiFi připojení.

Rodinný apartmán je z nabízených pokojů největší, celkově ubytuje až 9 osob ve 3 ložnicích a obývacím pokoji s rozkládací pohovkou. Apartmán má navíc vlastní, plně vybavenou kuchyni, 2 koupelny, terasu, televizi, WiFi připojení a klimatizaci.

Na čem si pochutnáte?

Každý den vašeho pobytu zahájíte bohatou snídaní ve formě bufetu, kde si z pestré nabídky studených, teplých, sladkých i slaných jídel vybere opravdu každý. Na oběd či večeři si můžete zajít do partnerské restaurace Platan, vzdálené asi 700 metrů od penzionu (popřípadě je možné domluvit si při příjezdu donášku). Menu restaurace zahrnuje tradiční maďarská jídla, ale i pizzu, saláty nebo pokrmy pro vegetariány.

Kde budete relaxovat?

V teplejších měsících si kromě pláže, vzdálené jen asi 10 minut chůze, skvěle odpočinete také u venkovního bazénu.

Cestujete s dětmi?

Děti si užijí spoustu zábavy na krásném venkovním hřišti s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou a pískovištěm.