Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Recenze a hodnocení: Pergamin Royal Apartments (Krakov)

4,3/5
(Celkem 4 hodnocení)Skvělé
Kraków, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

2/5  
(Kateřina G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2019
Jak jsme byli spokojeni? Byly jsme velmi nemile překvapeni s komunikací hotelů. Lžou, že nemají místo a nakonec na bookingu zjistím, že mají více jak 3 pokoje volné. Až když jsem odeslala mail co to má znamenat, to řešil někdo jiný. Hotel se na první dojem v pořádku. Následně jsme zjistili, že nám nefunguje topení řešení s recepční bylo, že nám dali špinavý zaprášený přímotop, který následně, také nefungoval asi kvůli chybě na elektrice na pokoji. Plíseň ve sprchovém koutě byla otřesná a jen takovou třešničkou k celé situace toho, že jsme byli ubytování v luxusním hotelu a měli jsme zimu a nikdo se nám ani neomluvil ani kompenzace nebo náhrada pokoje absolutně bez jakéhokoliv řešení. Měli jsme v rezervaci pokoj v hotelu pergamin old town a pergamin royl apartrments. Jeli jsme 385 km kvůli zážitkům a nakonec to bylo zklamání ze strany hotelu. Snídaně, byli asi tak jediná pozitivní věc na celém pobytu. Večer rušili opilí hosté a dveře, které nás od toho mohli chránit v chodbách nešli zavřít. Tento hotel, který se jeví jako 4 hvězda, má spíš klasifikaci na 3... Město Krakow stojí za podívání a návštěvu. Hotel pergamin old town zklamání. Doufám, že jím tuto recenzi pošlete neboť jsem se chystala jím psát mail. Předem děkuji
5/5  
(Ivona Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2019
Hotel bol malý, útulný a čistý. Personál veľmi príjemný a nápomocný. Nakoľko sa hotel nachádza v samom centre bol tam aj dosť hluk, hlavne v noci to bolo citeľne ale celkový dojem bolo napriek tomu dobrý (hotel dáva aj štuple do uši, pre väčší komfort spánku), je to daň za to, že je všade blízko a ste v centre.
5/5  
(Eva B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 5. 2019
Čistý hotel, milý personál, dobrá a bohatá snídaně.
5/5  
(Viera B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 20. 12. 2018
Všetko bolo na 1*. Poloha hotela výborná (v centre mesta), hotel čistý, raňajky dostatočné a pestré, s personálom sme boli spokojní.