Penzion Tereza

Penzion Tereza

Náchodská 269, Dolní Radechová
Česká republika

Provozuje společnost:
Terezia Boldiová IČ: 65218973


602411808

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Dětské hřiště
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
35 m
Aquapark
12,4 km
Sjezdovka
20 km

O ubytování

Penzion Tereza se nachází v klidném a zeleném prostředí jen 1 km od města Náchod. Vydejte se na pobyt plný zážitků do penzionu, který díky jeho originální architektuře rozhodně neminete.

Dominantou nedalekého Náchoda je na kopci stojící renesanční náchodský zámek (2 km), v jehož interiérech jsou k vidění cenné sbírky obrazů, řádů, medailí a zbraní. Nahlédnout zde můžete dokonce také do hladomorny a středověkého sklepení. Skvělým zpestřením (nejen) pro milovníky zlatavého moku je exkurze do pivovaru Primátor (3 km). Za krásnými výhledy se vydejte na rozhlednu Na Signálu (5,8 km), na rozhlednu Varta (10 km) nebo na rozhlednu Dobrošov (5,9 km), která je postavená podle projektu architekta Dušana Jurkoviče. V blízkém Hronově (7 km) lákají k návštěvě muzeum Aloise Jiráska či muzeum světelných reklam.

Za nádhernou přírodou se vypravte do CHKO Broumovsko (10 km), kde vás uchvátí romantické skalní útvary, rokle, vyhlídky daleko do kraje. Nejnavštěvovanějšími místy chráněné krajinné oblasti jsou přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály (32 km), Broumovské stěny (38 km) a Ostaš (21 km). Nejvyšším bodem je Ruprechtický špičák (40 km) tyčící se na česko-polských hranicích.

Mnoho zajímavých výletních cílů najdete také na polské straně hranice. Patří k nim například Národní park Stolové hory (11 km) nebo malebná lázeňská města Kudowa-Zdrój (11 km) či Duszniki-Zdrój (21 km).

Za zimními radovánkami se vypravte do Ski areálu Deštné v Orlických horách (29 km), Ski areálu Hartman (17 km) nebo do oblíbeného polského střediska Ski Zieleniec (27 km).

Kde budete spát?

Ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou vám pro vaše pohodlí nebude vůbec nic scházet. Součástí vybavení je WiFi připojení, televize a balkon. Na pokoj je možné umístit přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu si pochutnáte na snídani ve formě bufetu.

Kde budete relaxovat?

Nerušený odpočinek si užijete v hotelové sauně a vířivce. K dispozici je zde také solárium a masážní křeslo. V letní sezóně je v provozu venkovní bazén.

Cestujete s dětmi?

Děti se mohou vyřádit na venkovním hřišti s pískovištěm a houpačkou.

Něco navíc

Za příznivého počasí je na zahradě možné využívat gril.

Tipy na výlet

Zámek Náchod
Zámek Náchod
Adršpašské skály
Adršpašské skály
Broumovské stěny
Broumovské stěny