Recenze a hodnocení: Penzion Perla Aqua (Tatry)

4/5
(Celkem 3 hodnocení)Skvělé
Ždiar, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Lucia Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2015
Čo sa tíka ubytovania, bolo priemerné, ale to by vôbec nevadilo, bolo tam čisto. Strava bola vynikajúca, tú musím pochváliť. Avšak ostatné služby, ktoré boli ponúkané a pre ktoré som si tento penzión vybrala, sa dali využívať s veľkými problémami. To bol bazén, od 15.00 do 18.00 a hodina biliardu denne. Majitelia, sú vraj k dispozícii 24 hodín, ale doklopať sa a dozvoniť sa ich bolo dosť ťažké. Keďže bazén bol neustále zamknutý a domácich sme našli iba raz,aj to po 40 minútach klopania a zvonenia, tak sme sa za celý pobyt kúpali iba raz. Biliard sme po dvoch razoch tiež vzdali, nebavilo nás sa s pani domácou dohadovať, či nám už žetón dala alebo nie, lebo si nepamatala. O tom, že hodina biliardu rovná sa jeden žetón ani nehovorím.
5/5  
(Zuzana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 10. 2014
S pobytem jsme byli spokojeni, popis odpovídal realitě.
4/5  
(Jarmila K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2014
Nebyli spokojeni se službami od majitelů penzionu. V nabídce byla s ubytováním nabízena zdarma sauna nebo bazén. Právě kvůli sauny jsme si pobyt zajistili ale bylo nám řečeno že můžeme využít zdarma pouze bazén a to ještě v nevhodnou dobu od 15-18h, kdy jsme ještě na tůře. Saunu jsme si museli zaplatit a to nám bylo zdůrazdněno, že půjdou topit až dostanou eura. Také paní majitelka žádala o dochvilnost na večeři již v 18h což jsme těžko stíhali ale obsluhující personál byl velice ochotný a příjemný i když jsme dorazili o 15min. později. S čistotou pokojů a prádla jsme byli spokojeni.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet