Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion Ovčárna

Penzion Ovčárna

Šanov 73, Červená Voda, 56169, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Penzion Ovčárna se nachází ve vesnici Šanov, asi 12 minut jízdy autem od Dolní Moravy. Penzion je obklopený krásnou horskou přírodou a jsou zde ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku a zimní sporty. Celková kapacita je 6 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami a dva dvoulůžkové apartmány s kuchyňkou a možností přistýlek. Pro pokoje bez kuchyně je k dispozici společná kuchyně na patře. V celé budově je k dispozici WiFi připojení zdarma.

Součástí penzionu je bar a altán s krbem a grilem. Na zahradě je také venkovní bazén se zastřešením. Dále můžete využívat saunu, lyžárnu s moderními vysoušeči lyžařských bot, parkoviště pro 8 osobních automobilů včetně možnosti garážového parkování motocyklů a kol v elektronicky zabezpečené garáži.