Leštiny 44, 026 01
Slovenská republika

+421 905 279 640

lestinypenzion@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 5 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
7,6 km
Vzdálenost od jezera
16 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
9 km
Sjezdovka
150 km

O ubytování

Penzión Leštiny *** najdete na slovenské Oravě, na úpatí Chočských vrchů a Oravské vrchoviny pod majestátním Veľkým Chočem (1611 m) ve vesničce Leštiny. Do nejbližšího města, Dolného Kubína, to budete mít 6 km, zato kopců, turistických tras a destinací zde najdete bezpočet. Vydejte se třeba na menší túru k Lučavskému vodopádu (10 km), poznat Oravský hrad (15 km) či Likavský hrad (16 km). Nebo je libo poznat památkovou rezervaci lidové architektury, Skanzen Vlkolínec (24 km)? Tato oblast je zároveň rájem termálních koupališť a aquaparků, navštivte AquaRelax Dolný Kubín (9 km), AquaVital Lúčky (9 km) nebo vzdálenější Ginoparadise Bešeňová (17 km). Pokud se zde ubytujete v zimě, budete jen nedaleko mnoha lyžařských středisek. Největší skiareál na Oravě SKI Kubínska Hoľa je od penzionu vzdálený 15 km, SKI Racibor také 15 km, SKI Malá Lučivná pak 20 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. V každém skromně zařízeném pokoji najdete kromě pohodlných postelí a dalšího nezbytného nábytku také televizi a vlastní koupelnu se sprchou a WC.

Na čem si pochutnáte?

Stylová restaurace se nachází přímo v penzionu v prostorech z roku 1896 a má zachovaný dřevěný strop ještě z té doby. Z jídelního lístku si můžete vybrat zejména tradiční slovenské pokrmy a za hezkého počasí si je můžete sníst i na terase.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v penzionu několik společenských her, venku pak parádní dětské hřiště.

Něco navíc

U penzionu můžete grilovat, ve společenském salónku pak společně sledovat televizi. Pro vaše výlety po okolí vám zde za poplatek zapůjčí jízdní kola.