Lednice v rodinném penzionu

Užijte si odpočinkový pobyt v klidné lokalitě jižní Moravy v Penzionu Hippoclub Lednice v blízkosti lednického zámku a zámecké zahrady. Ubytováni budete v pokojích s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením a WiFi.

V blízkosti penzionu najdete dětské hřiště, kde si vaše dítě může užít vyjížďky na poníkovi až do zámecké zahrady. Součástí balíčku je také romantická jízda k lednickému Minaretu v kočáře taženém koňmi. V létě pak přijde vhod venkovní bazén na zahradě.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivana C.) ( - Česko)

Prostředí hotelu vynikající, služby poskytnuté, spokojenost s ni vynikající, všem doporučujeme

Vynikající (Milada P.) ( - Česko)

Vše OK, až na strašně teplé přikrývky.

Vynikající (Jana D.) ( - Česko)

Pokoje čisté, útulné a jídlo na výbornou. V penzionu milý personál, který zaslouží pochvalu. Dostali jsme vše, co voucher sliboval. Okolí skutečně nabízí mnoho výletů a pohled do krásných končin zdejších památek a širokého okolí. Jedině co bych vytkla, tak na jízdu kočárem se člověk těší, ale v tomto případě troška zklamání. Pan kočí není zrovna sympatický a celé osazenstvo 9 lidí jsme měli pocit, že strašně obtěžujeme a některé jeho proslovy by si měl příště odpustit, alespoň před dětmi. Ale jinak vřele všem doporučuji tento penzion navštívit.