Penzion Hippoclub Lednice

Penzion Hippoclub Lednice

ul. 21. dubna 4, Lednice na Moravě
Česká republika

Provozuje společnost:
Hippoclub Lednice, s.r.o IČ: 60755679


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 20 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,9 km
Vzdálenost od jezera
0,2 km
Zastávka
100 m
Aquapark
28 km

O ubytování

Užijte si odpočinkový pobyt v klidné lokalitě jižní Moravy v Penzionu Hippoclub Lednice v blízkosti lednického zámku a zámecké zahrady. K Zámku Lednice to budete mít pěšky 5 minut, k Minaretu pak krásnou procházkou Lednicko-valtickým areálem 15 minut. Zavítejte rovněž k pohádkovému zámku Valtice (9,5 km), který vás zaujme honosnou architekturou.

Pokud vás bude lákat výlet autem, vydejte se cca 15 km do oblíbeného moravského městečka Mikulova. Prohlédněte si místní zámek, kde v současnosti sídlí Regionální muzeum v Mikulově, nebo vystoupejte na vyhlídkovou (původně dělostřeleckou) věž Kozí hrádek. V okolí můžete prozkoumat také krasové jeskyně Na Turoldu (16,6 km) s půvabným smaragdovým jezírkem. Nedaleký Amfiteátr pod Turoldem (16,7 km) je zase oblíbeným dějištěm různorodých kulturních akcí.

V létě si zajeďte třeba k vodní nádrži Nové Mlýny (13,6 km), která je rájem koupání i vodních sportů. Pokud není zrovna počasí na koupačku, vyzkoušejte Aqualand Moravia (28,4 km), jeden z největších a nejmodernějších aquaparků v České republice, kde se nejen zabavíte množstvím atrakcí, ale užijete si i skvělý relax ve wellness. V zimě zase budete mít ideální příležitost navštívit vánoční trhy v Břeclavi, která je vzdálená jen cca 10 km.

Kde budete spát?

Ubytujete se v komfortním pokoji s možností přistýlky. O vaše pohodlní bude postaráno – součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a nechybí ani WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové selské restauraci si užijete příjemné posezení, domácí speciality, zejména české kuchyně, a kvalitní víno z místní vinotéky.

Kde budete relaxovat?

V létě vám k odpočinku a osvěžení poslouží venkovní bazén.

Cestujete s dětmi?

V blízkosti penzionu najdete dětské hřiště, kde si vaše dítě může užít vyjížďky na poníkovi až do zámecké zahrady.

Něco navíc

Objednat si můžete i romantickou projížďku kočárem po zámeckém parku.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel Hippoclub Lednice je první český hotel, který jsme na Travelkingu nabízeli, a proto bude vždy mou srdcovou záležitostí. Umístění hotelu je naprosto dokonalé, z pokoje opravdu stačí popojít pár kroků a jste v nádherném lednickém parku.”

Tomáš Čmelík - Spolumajitel Travelkingu
Osobně ověřeno v: Červnu 2014