Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion Dolní Dunajovice

Penzion Dolní Dunajovice

U vodárny 380, Dolní Dunajovice, 691 85, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Čiastočná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Penzion Dolní Dunajovice leží v překrásné krajině Pálavských vrchů. Ubytováni budete ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích nebo ve čtyř, pěti a šestilůžkových apartmánech. Pokoje i apartmány mají k dispozici vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, nebo vanou. Apartmány disponují také kuchyňským koutem s lednicí, varnou deskou a dalším kuchyňským vybavením. Za příplatek je také možnost zapůjčení televize.

Milovníci vína mohou navštívit malý vinný sklep přímo u penzionu. Nabízí zde vynikajících vína od místních vinařů. Víno si vychutnáte přímo ve sklípku anebo ve stodole vedle vinného sklepa. Dále je zde možnost i degustačního večera s vinařem nebo degustaci samostatnou. Pobyt je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak i pro páry nebo skupiny přátel. Díky lokalitě je to skvělé místo pro odpočinek, relaxaci nebo cyklovýlety po okolí.