Nezávazná poptávka

Toto zařízení aktuálně nenabízí žádné balíčky pobytů. Kontaktujte nás se svým požadavkem a nezávaznou poptávkou. Brzy se vám ozveme a domluvíme podrobnosti.Penzion Dolní Dunajovice

U vodárny 380, Dolní Dunajovice, 691 85, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Čiastočná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Penzion Dolní Dunajovice leží v překrásné krajině Pálavských vrchů. Ubytováni budete ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích nebo ve čtyř, pěti a šestilůžkových apartmánech. Pokoje i apartmány mají k dispozici vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, nebo vanou. Apartmány disponují také kuchyňským koutem s lednicí, varnou deskou a dalším kuchyňským vybavením. Za příplatek je také možnost zapůjčení televize.

Milovníci vína mohou navštívit malý vinný sklep přímo u penzionu. Nabízí zde vynikajících vína od místních vinařů. Víno si vychutnáte přímo ve sklípku anebo ve stodole vedle vinného sklepa. Dále je zde možnost i degustačního večera s vinařem nebo degustaci samostatnou. Pobyt je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak i pro páry nebo skupiny přátel. Díky lokalitě je to skvělé místo pro odpočinek, relaxaci nebo cyklovýlety po okolí.