Hotel Sirákov ***

Hotel Sirákov ***

Liptál 409, Liptál
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,3 km
Zastávka
60 m
Sjezdovka
2,1 km

O ubytování

Hotel Sirákov *** se nachází uprostřed lesů ve stejnojmenné osadě u Liptálu v Hostýnsko-vsetínské hornatině. Nejbližší větší města jsou Vsetín (11 km) a Zlín (22 km) s vyhlášenou ZOO a romantickým zámkem Lešná. Projděte si krásnou okolní přírodu, pěšky vydejte se na Rozhlednu Vartovna (3,5 km) či trochu dál do Pulčína s jeho Pulčínskými skálami (30 km). V hotelu vám rádi poradí další turistické i cyklistické trasy s výhledem. V zimě zase nebudete mít daleko na běžky či lyžovačku - nejbližší lyžařské středisko Jesenná - Pod Syrákovem leží jen 2 km od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 11 vkusně zařízených pokojů s nábytkem z masivního dřeva. Pokoje jsou vybavené televizí, WiFi připojením a koupelnou se sprchovým koutem a toaletními potřebami.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace je vkusně laděná s ohledem na lokalitu hotelu, takže kromě vynikajících servírovaných snídaní, obědů i večeří si užijete i stylové prostředí.

V restauraci se zaměřují na speciality z hlívy ústřičné, ryb a také z uzeného masa, a to díky domácí udírně. V létě je k dispozici venkovní zahrádka, po domluvě můžete u hotelu grilovat.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru se uvolníte ve vířivce a sauně. Objednat si můžete také uvolňující relaxační masáž. Odpočinek si užijete o to víc, když si wellness rezervujete jen pro sebe.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je k dispozici dětský koutek a hřiště.

Něco navíc

U hotelu je multifunkční hřiště, na kterém si můžete zahrát tenis, volejbal nebo nohejbal.

Interiéry hotelu zdobí díla malířů tzv. „Valašského názoru“, která jsou zároveň součástí Nezávislé národní Valašské galerie.