Hotel Rysy ***

Hotel Rysy ***

Tatranská Štrba 78, Tatranská Štrba
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
23 km
Sjezdovka
6 km

O ubytování

Hotel Rysy *** se nachází v malebném prostředí Vysokých Tater, v obci Tatranská Štrba a tvoří perfektní výchozí bod pro turistické, relaxační a v zimě i lyžařské cíle. Procházky po okolí vás rozhodně neomrzí, nádherné Štrbské pleso i přidružené Nové Štrbské pleso, Štrbské rybníky či Památník hrdinů Slovenského národního povstání se nachází přibližně 10 km hotelu, stále to však je jen zlomek toho, co v okolí můžete objevovat. Zajeďte si odpočinout do AquaCity Poprad (20 km), vydejte se napříč Tatranským národním parkem, vystoupejte třeba na Gerlachovský štít, projeďte se unikátní pozemní lanovkou ze Starého Smokovce na Hrebienok (16 km), poznat špetku místní historie do skanzenu Pribylina (27 km), trochu dechberoucí přírody do nedalekých jeskyň (Važecká jeskyně, 10 km) či k vodpádu Skok (11 km), v zimě určitě nevynechte vyhlášený ski areál na Štrbském Plese.

Kde budete spát?

Čekají na vás příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, které jsou nově zrekonstruované. Každý z nich je vybavený satelitní TV, telefonem, rádiem, vlastní koupelnou s WC a sprchou. Hosté mají k dispozici také balkon, který ocení především během hezkých slunečných dní.  

Na čem si pochutnáte?

Snídaně i večeře se podávají v hotelové restauraci, kde se připravují pokrmy slovenské i mezinárodní kuchyně a k dispozici zde máte také kavárnu.

Kde budete relaxovat?

Pro hosty je připraveno také všestranné relaxační centrum se 4 kulečníkovými stoly, stolním tenisem, saunou, vířivkou a masážemi.

Cestujete s dětmi?

A co děti, mají si kde hrát? Dětský koutek s hračkami už na ně čeká.

Tipy na výlet

Vysoké Tatry
Vysoké Tatry
Štrbské pleso
Štrbské pleso
Lomnický štít
Lomnický štít