Recenze a hodnocení: Hotel Rezident *** (Turčianské Teplice)

4,4/5
(Celkem 652 hodnocení)Skvělé
Turčianske Teplice, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,4/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

3,7

Lokalita hotelu

4,5

Strava

4,2

Služby hotelu

3,9
3/5  
(Lucia S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 16. 1. 2023
Hotel je v tichej lokalite, krásne prostredie. Izba je jednoduchá, sociálne zariadenie je už potrebné zrekonštruovať, tiekla batéria na umývadle, poličky držia na dobre slovo a sprchový kút by bolo dobre zrekonštruovať. Koberce by sa hodili v celom hoteli vytepovať alebo vymeniť za nové, sú dosť opotrebované. Žalúzie sú dosť opotrebované a celý balkón by bolo dobre opraviť. Reštaurácia je super, kuchyňa výborná, ale odvetrávanie z kuchyne je cítiť na 1.poschodí na chodbách. Personál veľmi ústretový, milý.
5/5  
(Iveta K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 5. 1. 2023
Pobyt Gold od 2.1.2022 na 3 noci hodnotím veľmi pozitívne. Poskytnuté služby boli na vynikajúcej úrovni, či už masáž, alebo kolagénová terapia, nehovoriac o dvojhodinovom vstupe do aquaparku. Využili sme aj služby kaderníctva v hoteli. Pestré raňajky s veľmi dobrým výberom, pravidelne doplnené, chutná večera podľa výberu. K tomu milý, ochotný personál, ďakujeme. Bezkonkurenčná ponuka.
5/5  
(Lubomíra Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 12. 2022
Vše bylo v naprostém pořádku.
3/5  
(Ladislav B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 18. 11. 2022
Najviac si cením polohu hotela. Pobyt zodpovedal síce ponuke, ALE: personál bol skôr ospalý (až na jedinú čipernú čašníčku), recepčná nepoznala otváracie hodiny aquaparku, chceli sme objednať masáže ale maséra nebolo, vodovodný kohútik na umývadle držal silou vôle, na okne odtrhnutá šnôra na ovládanie žalúzie. Celkovo hotel je pre nenáročných zákazníkov.Kúpele hodnotím na jedničku.
5/5  
(Jindřich L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 11. 2022
Celkově spokojeni
1/5  
(Rudolf P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2022
Hotel Rezident 3* v Turčianskych Teplicích neodpovídá svou vybaveností hotelu 3*. Mnohem lépe jsou svou vybaveností na tom okolní penziony, které nesplňují ani kritérium 1* V hotelu jsou zastaralé pokoje, odpovídající paneláku těsně po roce 1989. Špinavé koberce, plné fleků, rozbité sprchy, odřené a ulomené postele, balkón pokoje rezatý, osvětlení na pokojích velmi špatné, natržené osušky, závěsy, a ručníky, někde díry ve zdech. Požadoval jsem proto výměnu pokoje. Personál byl vstřícný a hned reagoval, ale pokoj byl obdobného stavu, jako předešlý. Majitel, či provozovatel hotelu, Martina, s.r.o., jak bylo uvedeno na faktuře, by se měl zamyslet v jakém katastrofálním stavu hotel nabízí ubytování. Jedinou malou výjimkou byla restaurace, která je zrekonstruovaná. Okolí hotelu je nedodělané staveniště. Pro ilustraci přikládám fotografie. Nic netušící a někdy až vystrašení personál vše asi dodržuje podle pokynu a za nic samozřejmě nemůže. Také mu to nedávám za vinu. Představa hotelu na fotografiích a v reálu je úplně jiná. Je zde možnost to posoudit. Dával proto Travelkingu a hotelu Rezident 3* v Turčianskych Teplicích velké mínus.
4/5  
(Jiří P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2022
Byl jsem spokojen - cena -nabídka
2/5  
(Naděžda J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2022
Hotel je dosti vybydlený, velmi nepohodlné postele/matrace tvrdé, nízké, hotel je bez výtahu, takže nevhodné pro seniory, kteří mají problém s pohybovým aparátem. pokoje, jídela a ostatní prostory byly čisté, kromě koberce, který byl starý a flekatý. Strava byla velmi dobrá a personál ochotný. Je problém, že od 19,00hod. není k dispozici nikdo v recepci a když se přihodí, že na celém poschodí vypadne elektreický proud, nemáte se na koho obrátit a nikde není ani tel. číslo, kde aby ste mohli zavolat pomoc. Největší výhodou hotelu je jeho umístění v blízkosti Aquaparku. Vše co bylo v kupónu nám bylo nabídnuto.
5/5  
(Ferdinand T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2022
Není co dodat,byli jsme velmi spokojeni,vše bylo tak,jak bylo v nabídce.
5/5  
(Denisa Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2022
Všetko bolo na úrovni páčilo sa nám
3/5  
(Ilona C. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2022
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Z voucherů jsme nemohli nic použít, protože jsme nedostali dostatek voucherů. Obchod Copp má menu v maďarštině! V hotelu jsou blázni, jsou mimo nás.
4/5  
(Juraj L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 5. 2022
Hotel zodpovedal očakávaniu, prostredie OK, dobré parkovanie, čo bolo v kupóne uvedené sme dostali, strava a personál na jednotku
5/5  
(Juraj S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2022
S pobytom sme boli veľmi spokojní.
4/5  
(Petr O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 3. 2022
Hotel z doby socialismu, celkem vybydlený. Snídaně standard, večeře školní jídelna. Personál příjemný, teplo, dobrá poloha, hezký park. Celkem slušný Aquapark, super koliba Zuzanka, super Gaderská dolina a Kremnica.
5/5  
(Marie N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 3. 2022
Úplně supr.
5/5  
(Anna L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2022
Boli sme spokojní, recepčná Simonka milá ústretová ,ubytovanie strava,všetko OK
5/5  
(Katarína M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2021
Všetko bolo výborne. Nič by som nemenila, veľmi sme boli spokojní.
5/5  
(Marta K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
100% spokojenost.
5/5  
(Kateřina C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Moc hezký hotel s příjemným personálem, velmi chutné jídlo.
4/5  
(Renata K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 27. 10. 2021
Spokojnosť
2/5  
(Ludmila K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2021
Hotel má výbornou pozici, pro starší lidi v pohodě, do termálu kousek, určitě by potřeboval alespoň trochu vylepšit, spalo se výborně, krásné sněhobílé povlečení, čisto, ale celkový dojem kazil zápach v koupelně z WC - asi netěsnění... Co bylo psáno to jsme měli objednané na určitý čas, ale nastala malá chybička. V den odjezdu jsme měli mít masáž s manželem a když jsme zaťukali, bylo nám sděleno že náš termín je obsazený a máme se domluvit na recepci. Tam již žádný volný termín nebyl a tak jsme odjížděli bez masáží. Strava byla pěkně servírovaná, chutná, jen brynzové pirohy nějak paní kuchařce nevyšli - neznalost. Plněné pirohy, asi z nudlového těsta byly usmaženy a výsledek byl, že byly velmi tvrdé, nešly normálně pokousat a měla jsem obavy, aby manželova zubní protéza nepraskla. Předpokládali jsme, že pirohy budou uvařeny! Personál byl milý ochotny a příjemný.
4/5  
(Jana G. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2021
Spokojnosť bola vo všetkom len parkovanie je tam dosť zlé.
3/5  
(Xenia H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2021
Skromné vybavenie hotela, je v poriadku, žiaľ to čo nás zaskočilo bola čistota izby. To že steny potrebovali vymaľovať neriešim, aj keď už naozaj potrebovali, skôr nás zarazili pavučiny. Posteľ ustlaná veľmi neprofesionálne, stopa odtlačku pier na pohároch stačila, aby sme si radšej poumývali toaletu pred použitím. Odlomený držiak na mydlo, ktorý držal len na jednom srobiku sme tiež radšej nepoužili. Personál bol príjemný, teda až na pána maséra, ale verím, že len nemal svoj deň.
5/5  
(Ľubica H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2021
Vonkajší prvý pohľad na hotel trošku šok, nedokončená rekonštrukcia ...
3/5  
(Ondrej Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2021
S poskytnutými službami (galéria, terapia) som bola spokojná. Personál: recepcia ok. Personál v reštaurácii: boli pomalší, prvé 2 dní trvalo dlho kým sa k nám dostali, napr. 15 minút sme čakali kým prišli spraviť objednávku pitia i keď reštaurácia nebola plná, podobne s časom na jedlo, ktoré sme si dopredu deň vybrali. Potom sa to zlepšilo. napriek tomu, že jedlo bolo výborne, personál bol pomalejší.
4/5  
(Antonín R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2021
Vcelku spokojeni. Hotel starší, ale čistý. Na pokoji chybí lednička. Personál vstřícný, jednání příjemné.
1/5  
(Peter F. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2021
Raňajky v pohode, večere detské porcie kvalita nezodpovedala tomu že to varil kuchár. Obsluha amatérska .
2/5  
(Lucia Č. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2021
Vo všeobecnosti bolo všetko tak, ako bolo dohodnuté (nečakali sme nič extra), až na nejaké maličkosti, čo nám pobyt a naše plány skomplikovali. Napr. pevne stanovený termín (nedal sa zmeniť) predplatenej masáže (ktorá bola super), čo nám rozbilo plány s Aquaparkom v kombinácii s časom večere ... ktorá bola nič moc, prvý deň sme si nemohli vybrať, dostali sme kuracie stehná, ktoré nemám rada, druhá pekná, fajná ale hrozne presolená. Raňajky boli super až na kávu :-) Boli sme tam aj na zábave, parádne zatancovali, pochodili mesto. V Aquaparku chceli test max. 24 hodín, preto sme už nemohli ísť tretí deň kúpať sa (v inštrukciách hotela bolo písané 72 hodín). Z izby do izby bolo všetko veľmi počuť - chrápanie susedov (sused teda riadne chrápal), vŕzganie postele (postele teda riadne vŕzgali), splachovanie .... WC sa nejako nedalo vyvetrať :-/ .... na i tak ....
3/5  
(Karel G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2021
Na snídani se podávalo tvrdé pečivo, u spolubydlících zaznamenána i plíseň v makovci. Okolo 09.00 hodiny již nebylo z čeho vybírat. Stále něco chybělo (káva, mléko, apod.). Obsluha při večeři velmi pomalá. S jídlem obecně hrubá nespokojenost.
5/5  
(Žofie L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2021
Personál velmi příjemný. Na výlet doporučuji navštívit Kremnici, mincovnu, muzeum., hrad.
5/5  
(Mária Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2020
Ubytovanie sme mali v apartmáne. Niečo sme doplácali, ale bolo výborne, až na to, že sme nemali balkón. Čisto, dobre vybavené.
3/5  
(Rudolf A. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2020
nespokojný
4/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 9. 2020
Byli jsme spokojeni, obdrželi jsme vše, co bylo slíbeno.
4/5  
(Zdeňka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2020
Příjemný hotel, výborné jídlo, dostali jsme vše, co bylo uvedeno na voucheru. Zarazilo nás, že i když jsme měli koupený voucher přímo na termín a na pokoj Standard, museli jsme při příjezdu zaplatit navíc 30 euro, protože měli volný pouze apartmán.
4/5  
(Zdeněk V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2020
Takový pseudosocialistický hotýlek. Recepční super. Strava velmi dobrá. Služby hotelu velmi dobré. Výborná masáž i kolagenová terapie. V místnosti nesvítilo stropové světlo, bylo málo místa mezi postelemi.
3/5  
(Pavla Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2020
Ubytováni jsme byli v pokoji bez balkonu, s výhledem do dvora, velmi malý pokoj, hodně malé sociální zařízení bez úložného prostoru, s velmi hlučným ventilátorem, který se zapínal spolu s osvětlením. Chyběl úložný prostor v mini předsíňce. Snídaně dostačující, ale opakující se. Večeře velmi chutné. Masáže dobré, ale čas pro masáž byl opakovaně zkrácen. Kolagenová terapie nemá žádný význam. Personál přívětivý. Doporučuji věnovat pozornost výši poplatků, které se platí na hotelu při příjezdu (v září 2020 jsme platili za 2 osoby místní, víkendový a sezónní, 80 Euro). Dále doporučuji zajistit si potvrzení o ubytování na pokoji s balkonem.
4/5  
(Karel Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2020
Je vidět, že hotel by potřeboval investice do obnovy. Chybí výtah, přitom hodně hostů bylo vyššího věku, byli nuceni chodit i nosit zavazadla i do 2. poschodí. Zcela jistě potřebují vyměnit koberce na schodišti, osvětlení na chodbách, opravit balkony, vstupní prostor, zřídit bezbariérový přístup. U vstupního schodiště vybouraná, nezapravená zeď, vstupní dveře hůře otevíratelné, se zavazadly vejít je problém. Vzhledem k umístění hotelu v centru lázeňského města by si nejméně tyto úpravy zasloužil. Personál velmi příjemný, ochotný, strava dostatečná, chutná, na talíři esteticky a profesionálně upravená.
5/5  
(Janka K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2020
Zo všetkými službami v balíku poskytnutých služieb maximálna spokojnosť.
3/5  
(Jana H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2020
Okolie krásne. Strava slabšia a personál dosť pomali.
3/5  
(Iveta D. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2020
S pobytom sme boli v podstate spokojní, ale hodnotím ho ako priemerný. Ubytovanie bolo v poriadku, izba štandard, pri troch posteliach +manželská dvojposteľ a jedna samostatná posteľ) bol problém prejsť k balkónu, ale problém malých izieb je v hoteloch štandard. Aj ochotu personálu bola v poriadku, recepčná ústretová a milá. Výrazne podpriemerné však hodnotím stravu. Raňajky formou švédskych stolov boli absolútne v poriadku, bohaté a pestré, avšak večere (mali sme tri dní), boli hlbokým sklamaním. Chuťovo aj výberom. Boli sme na pobyte tri osoby a večere nám nechytili nikomu, hoci sme mali vrámci výberu štyroch jedál každý čosi iné. Ale pripúšťam, že sme skratka len nemali šťastie... Celkovo pobyt bol v poriadku. Splnil účel.
3/5  
(Jarmila ˇ. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2020
Hotel byl takový průměrný předělaný komunistický starý hotel, který se tvářil jako moderní, ale bohužel. V recepci OK, co bylo na kupónu jsme obdrželi, to bylo v pořádku. Co se týká obsluhy OK, akorát při snídani je víc času věnováno dezinfekci stolů místo doplňování do rautu, chybějící lžičky, hrníčky, zelenina, prázdné sýrové a salámové tácy. Poslední večeři nebylo něco v pořádku, oba jsme měli s manželem střevní problémy, já dokonce 3 dny a noci. Co se týče úklidu, nebyl žádný. Za 4 dny tam nebyli ani vysypat koš, ani vytřít, ani nevyměnili ručníky. A v čem perou netuším, jelikož povlečení bylo nepříjemně cítit, tím nechci říct, že by nebylo vyprané, to ne. Celý pokoj byl nepříjemně cítit, vadilo mi to. Bohužel představovala jsem si to lepší.
5/5  
(Dominik Ď. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2020
Malý hotel oproti parku s veľmi príjemným personálom. Strava chutná, nie je čo vytknúť. Snáď len chýbajúca chladnička na izbe.
4/5  
(Marie L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2020
spokojenost
4/5  
(Nikola B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2020
Hotel na dobrej pozícii. Personál ochotný. Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne.
5/5  
(Katarína M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2020
So všetkým spokojní.
3/5  
(Lenka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2020
Hotel je starší budova, vypadá spíše jako ubytovna. V pokoji byl dosti špinavý koberec. Co se týče jídla bylo velice dobré, služby byly poskytnty všechny které balíček obsahoval. Nejlepší byla másáž, která byla provedena opravdu důkladně a velká pochvala panu masérovi. Pobyt v Aquaparku byl také příjemný. Na recepci byli vstřícní, obsluha fajn. 20 km od hotelu se nachází přírodní park je zde zajímavá jeskyně a vede kolem ní železnice s nejdelším tunel na Slovensku. Mínusem byly vysoké poplatky za pobyt, které za 3 noci dělali 95 eur což značně navýšilo náklady na dovolenou.
4/5  
(Pavlína H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2020
Hotel je sice z venku omšelý, pokoje jsou ale hezký. Celkově by si ale zasloužil trochu inovace. Apartmán byl prostorný, skládal se ze 3 pokojů. Personál byl milý. Jídlo bylo výborné, snídaně bufetová, celkem se výběr opakoval. Večeře neměly chybu, výběr ze 4 jídel, vždy byly výborné. Mesto je klidnější, což nám vyhovovalo. Podnikli jsme výlety do Banské Bystrice vlakem krásným údolím, pak autem - Harmanecke jeskyně, Kremnice, Bojnice. Akquapark je skvělý, pokud není vedro, ve všech bazénech je teplá voda. Byli jsme 2krat, vždy bylo spousta lidí.
4/5  
(Roman S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2020
Velmi ochotný personál. Hotel leží kousek od vstupu do lázní. Malá výtka je snad k vybavení pokoje a horší údržbě pokoje.
4/5  
(Halamka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2020
S pobytem jsme byly spokojeni. Jídlo sice v porovnání s konkurenci slabší ale vyhovující.
5/5  
(Lucia C. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2020
Spokojní sme boli so službami, milí personál, krásne prostredie.

Právě v prodeji pro Hotel Rezident ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet