Recenze a hodnocení: Hotel-Restaurant Mezní Louka (České Švýcarsko)

4,4/5
(Celkem 18 hodnocení)Skvělé
Hřensko, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Eva Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2015
S pobytem v hotelu Mezní Louka jsme byli spokojeni. Pokoj čistý, topení sice moc nehřálo, ale šlo to. S jídlem jsme byli také spokojeni. A vyšlo nám i počasí, takže super. Výlet na Pravčickou bránu opravdu stojí za to.
4/5  
(Hana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 10. 2015
Poskytovatel nabídl velmi čisté prostředí, solidní polopenzi. Jako velký nedostatek uvádím velmi málo vytápěné pokoje a naprosto studená jídelna, kde se strávníci tísní v zimních bundách. V pokojích není žádný přijímač, ani radio, ani televize, ale to jsme dopředu věděli z prezentace.
4/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2015
S ubytováním jsme byli spokojeni - čisto...,ale služby v restauraci špatné , restaurace se zavírá nejpozději ve 20.00 a uklízí se již v 19.00....
5/5  
(Irena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2015
Služby hotelu a informace recepční o pobytu byly velmi dobré, denně úklid na pokoji, parkování bez problémů. Personál hotelu byl příjemný a rychlý. Pobyt v hotelu Mezní louka se nám velmi líbil, jídlo bylo chutné a bylo ho dost. Byli jsme opravdu spokojeni.Dávno zapomněla, jak je tam krásná příroda, hluboké a rozlehlé lesy, nádherná řeka Labe a okolo jenom lesy a spousta skal. Dlouhá cesta z Brna za tu pohodu a krásnou přírodu určitě stála. Hřensko a Pravčická brána a ostatní dědinky okolo byly opravdu moc krásné. Dobré bylo, že tam bylo opravdu mírnější počasí než ta vedra v Brně. Svítilo nám sluníčko, takže fotky nebyly tmavé a nemusely se nijak upravovat.
5/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2015
Pobyt proběhl velmi dobře, hodnocení dobré.
4/5  
(Karel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2015
Celkovĕ jsme byli spokojení až na chybĕjící tv, případnĕ rozhlasový přijímač.
5/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2015
Vzhledem k náhlému onemocnění jsme nemohli na plánovaný pobyt nastoupit. Velmi oceňuji vstřícný přístup hotelu Mezní Louka, který nám bez problému umožnil změnu termínu na 26. - 28. srpna 2015.
4/5  
(Frasntišek M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2015
S pobytem a službami spokojenost. Nabídce odpovídaly. Malou připomínku bych měl k večeřím, kde by mohla být nabídka alespoňze dvou menu.
5/5  
(Dana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 6. 2015
Jela jsem na pobyt se svou sestrou. Byly jsme spokojeni s ubytováním /trochu skromnějším ,ale slušným/,i se stravováním. Za tu cenu jsem to ani nečekala.
4/5  
(Jan Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 5. 2015
Převažuje spokojenost, personál byl příjemný a vstřícný, strava výtečná. S plánováním výletů nám pomohly obdržené materiály, ale i ochota a rady personálu.Na pokoji bychom uvítali alespoň rádio.
5/5  
(Milan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 5. 2015
S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. K tomu přispěl i profesionální přístup personálu.
5/5  
(Zdeněk V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2015
Služby byly poskytnuty podle popisu v nabídce akce. Ubytování v pořádku, na pokoji i v hotelu čisto. Strava, jak snídaně formou švédského stolu tak servírované večeře chutné, jídla dostatek. Sauna nám byla nabídnuta hned při přijezdu, využili jsme této nabídky. Celková spokojenost se službami hotelu.
4/5  
(Václav L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 5. 2015
S pobytem jsme byli spokojeni, pouze počasí nám moc nepřálo.
4/5  
(Stanislava N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 5. 2015
Popis pobytu odpovídal realitě.Jen jsem byli překvapeni, že cena pobytu u vás z 6 490 byla 2 990,- Kč, což odpovídá běžně nabízené ceně hotelu. Neviděli jsme tedy žádný smysl nákupu přes Travelking.Ubytování průměrné, slušné, čisté. Co se týká personálu, nelze nic vytknout, byli vstřícní, ale je tam tak trochu cítit "nepohoda"! Paní majitelce asi ani nejde o hosty, na večeři musíte přijít v 18h, protože v 19h se zavírá! Takže vás vlastně posílá do jiné restaurace. Jídla mimo polopenzi jsou předražená, zrovna tak nápoje, nealkoholický koktejl za 150 Kč apod., snídaně bídné, nejobyčejnější salámy, jeden druh sýra a marmelády. Večeře podávaná jako polopenze, nelze vybírat, ale to jsme věděli, smekáme klobouk kuchařovi, jídlo bylo chutné a bylo to opravdu velká porce. Všude v jídelně čisto. Internet špatný, televize nikde, ani v restauraci, to nám sice nevadilo, ale byl hokej, tak někteří chlapi trochu trpěli.Místo ideální, příroda krásná, ale našli by se mnohem příjemnější penzióny, které jsme objevili během putování...Dle mého jsou spíše zaměřeni na turisty, kteří se přijdou najíst a napít během oběda a odpoledne posedí na terase.
5/5  
(Diana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2015
Velmi dobrá poloha hotelu, se službami jsme byli spokojeni, pobyt splnil naše očekávání. Nádherné místo na turistiku a relax v přírodě.
5/5  
(věra R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 5. 2015
služby v pořádku,obsluha výborná,personál příjemný. strava dobrá,dostatečné množství,pokoje čisté.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet