Recenze a hodnocení: Hotel Poštovní dvůr *** (Mariánské Lázně)

4,5/5
(Celkem 4 hodnocení)Skvělé
Mariánské Lázně, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2018
Prostředí hotelu bylo příjemné, odpovídalo popisu, vše, co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi. Wellness příjemné, odborný přístup. Strava - snídaně spokojenost, večere by mohly být upraveny lehčí formou, byly hodně syté a hutné. Navečer dost těžké. Personál hotelu příjemný, vstřícný. Kromě pobytu v lázních též procházky po okolí, krásná příroda.
5/5  
(Ilona M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2018
V hotelu čisto, jídlo velmi dobré, v pokoji č. 3 ale pouze jedna židle, televize moc malá a nedala se natočit, je napevno na zdi, takže druhá osoba sedící na posteli viděla pouze na obrazovku ze strany!!Služby wellness byly dobré, příjemný masér i masérka.Typ na výlet: my jsme byly na zámku v Bečově nad Teplou, nebo se dá jet i na zámek Kynžvart.
4/5  
(Vladimír M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 4. 2018
Byli jsme spokojeni s poskytnutými službami, velmi příjemným prostředím, personálem i skvělým, odborně vedeným wellness. Poloha a dostupnost hotelu velmi dobrá. Velké množství možných vycházek a výletů. Jediné, co nám brání dát úplně nejlepší hodnocení bylo zašlé nádobí v kuchyňce apartmá - absence houbičky a utěrky k jeho umytí.
5/5  
(Marta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 4. 2018
Byli jsme velice spokojeni. Personál byl velice příjemný a vstřícný, strava byla dobrá a hlavně služby maséra byly vynikající a profesionální.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet