Recenze a hodnocení: Hotel Labineca *** (Střední Dalmácie)

4/5
(Celkem 1 hodnocení)Skvělé
Gradac, Chorvatsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Pavla Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2022
při příjezdu nám bylo zděleno, že žádný pokoj pro nás nemají a jediná možnost byla jejich nabídka ubytovat se cca 200m od hotelu v apartmánu, který ani zdaleka nesplňoval naše představy hotelového ubytování. Chtěli jsme to odmítnout, ale jiná možnost pro nás prý nebyla, tak jsme jednu noc museli strávit v tomto apartmánu s daleka nevyhovujícími podmínkami, které jsme při objednávání měli. Šokovalo nás, když nám řekli, že tam máme být celý pobyt. S tím jsme nesouhlasili a hned ráno jsme i se zavazadly byli opět na recepci hotelu a chtěli pokoj. K našemu překvapení byl náhle hned k dispozici - co to bylo? zkouška zda přijmeme nevyhovující a námi neobjednaný apartmán? Při náhodném rozhovoru s jinou rodinou se jim stalo to samé - s 10ti měsíčním dítětem do toho samého apartmánu absoludně nevyhovujícímu a také hned na druhý den po stížnosti dostali bez problému pokoj. Po téhle anabázi bylo již vše v pořádku. Tahle zkušenost nás pro příště hodně odrazuje od jinak krásného hotelu

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet