Recenze a hodnocení: Hotel Korekt *** (Piešťany)

3,6/5
(Celkem 11 hodnocení)Dobré
Banka, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

1/5  
(Peter S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2020
To nebol hotel ale drahá ubytovňa čistota 0 bodov. Hluk veľkých stojov od vedľajšej stavby samozrejme aj prach. Strava ako v nemocnici. Wifi na izbách žiadny, výhovorka že sú hrubé steny. Televízor nejde, majú jeden ovládač na celý ten akože hotel. Hotová katastrofa...a Travelking zavádza ľudí peknými fotkami z okolia, ale skutočnosť je iná...Nikdy viac sa sem nevrátime a cez túto spoločnosť už vôbec.
5/5  
(Zdeněk K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2020
Všechno bylo v pořádku, velmi milý personál, krásné prostředí. Výlety do Piešťan a Trnavy na hrad. Vřele doporučuji.
5/5  
(Miroslav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2020
Výborně
3/5  
(Kristyna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2020
Byli jsme na týden ubytovaní v hotelu Korekt. Ubytování jsme řešili přes travelking.cz. Musím říct, že hned po příjezdu na místo nás čekal lehký šok. Okolí hotelu neudržované, v okolí 2 km, pusto prázdno, krom sousedícího hotelu tu nic není. Vedle hotelu rozestavěná stavba panelového domu. Pokoje hotelu pěkné, rekonstruované, výhoda je balkon a bazén u hotelu, kam ovšem můžou i lide z ulice za poplatek. Pokud přijdete odpoledne k hotelu, na lehátko můžete zapomenout. Ovšem co musím zmínit jako velké mínus je jídlo. Na večeře, které byly od 18- 20hod. musíte jít přesně v 6 jinak je jídlo studene a nedoplněné, takže ve výsledku si můžete vybrat jen z toho, co zbyde. Logicky tedy čekáte v18h. ve fronte, protože studene jídlo jíst nechcete. Snídaně to samé, většinu pobytu nebylo doplňováno. Snad jen poslední dva dny tomu tak bylo. U snídaní chybí jakékoliv studene pití, není džus, voda. Na vyber mate jen kávu z termosky (lepší když si zaplatíte u baru preso), čaj (v termosce, takže také není na výběr) a mléko. Shrnula bych to tak, ze viděli jsme, ale sem už se nepodíváme.
4/5  
(Hana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2020
Hotel byl příjemný, personál také, bazén = wellness dobrý. Velkým nedostatkem byl téměř celodenní hluk z odvětrání kuchyně, který velmi rušil pobyt. V teplém období by byla vhodná klimatizace pokojů, v pokojích dozadu bylo velké horko. V pokojích nebyla dostupná wifi! Snídaně byly velmi fádní, stále stejné, vázlo doplňování jídla i nádobí. Uvedené nedostatky zbytečně znepříjemňují pobyt, přičemž jejich odstranění není náročné, věříme v jejich brzkou nápravu.
3/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2020
Obsluha vstřícná, super bazén....pouze nám vadilo, že u bazénu nebyl nikdo, kdo by krotil nevychované děti, které nám skákaly na hlavu v bazéně.
5/5  
(Lucia Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2019
Strava fajn, wellnes poslabšie.
4/5  
(Pavel P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2019
Prostředí hotelu bylo čisté. Bazén byl skvělí hlavně pro děti.S jídlem jsme byli spokojeni vařily dobře.Co se týče obsluhy vždy je co zlepšovat!Jediné velké mínus dávám hotelu za to, že když jsme přijeli a chtěli se ubytovat, nebylo kde zaparkovat, jelikož hotel poskytuje bazén jako veřejné koupaliště!Tipy na výlety : Čachtický hrad, Park miniatur hradů a zámků Podolie, Bratislava Zoo + Dino park, AquaPark Senec atd.
4/5  
(Darina M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2018
Pekné tiché prostredie, popis zodpovedá popisu, personál milý ochotný, výlet loďou.
2/5  
(Roman K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2018
Velice slabý pobyt co se týče přijetí na recepci nikdo nic neví vše se řeší až po ubytování, polopenze velmi slabá strava jako na pionýrském táboře. Pokoje pro 2 a více osob pouze stůl a 1 židle. Co se týká kvality služeb ubytování na 3* hotel bychom tedy nehodnotili. Jediné plus hotelu je venkovní bazén využitý na 100%, doufejme že se provozovatelé poučí na příští sezónu.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet