Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hospůdka na Haldě

Hospůdka na Haldě

Boršice 739, Boršice, 687 09, Česká republika

Check In
do 10:30
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žiadna
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hospůdka na Haldě se nachází nedaleko Uherského Hradiště v malé obci Boršice. Celý komplex je zasazen v krásné přírodě s přilehlým rybníkem. Ubytování je možné v Penzionu v budově restaurace nebo v Apartmánech u rybníka. Všechny pokoje jsou vybavené pro maximální pohodlí a nechybí tak televize, minibar, klimatizace, vlastní sociální zařízení se sprchou a fén. Apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňskou linkou s varnou deskou, lednicí a mikrovlnou troubou a soukromou terasou s krásným výhledem na rybník a pastviny. V celém objektu nechybí ani bezdrátové připojení WiFi.

V areálu se nachází stylová restaurace, kde můžete poobědvat a povečeřet. Rodiny s dětmi jistě zaujme farma se zvířátky a dětské hřiště plné atrakcí.