Hotel Tetřeví Boudy ***

Hotel Tetřeví Boudy ***

Dolní Dvůr 308, Dolní Dvůr
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Restaurace
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,9 km
Zastávka
3,9 km
Aquapark
25 km
Sjezdovka
0 m

O ubytování

Horský hotel Tetřeví boudy Krkonoše *** se nachází v Krkonošském národním parku, nedaleko Černého Dolu a Pece pod Sněžkou. Název hotelu odkazuje k dlouholeté historii místa – již v 18. století zde stávaly 3 dřevěné boudy, z nichž jedna už tehdy sloužila k ubytovávání turistů. Současné Tetřeví Boudy byly vystavěné v 80. letech minulého století a renovované v letech 2014-2017.

Oblast Krkonoš pravděpodobně není třeba dlouze představovat, jde zkrátka o ráj turistů, cyklistů, lyžařů a milovníků přírody. V zimě jistě potěší, že hned u hotelu (150 m) najdete menší sjezdovku s pomou. Pro náročnější lyžaře hotel zajišťuje zdarma svoz ve stanovené časy na sjezdovku Zahrádky v Ski Resort Pec pod Sněžkou (1,5 km). Lyže je třeba si zajistit před příjezdem do hotelu. Hotel navíc stojí přímo na běžkařské a cyklistické magistrále.

V létě si tak vyrazte na výlet na kolo, třeba do Špindlerova Mlýna (15,7 km), kde najdete také aquapark a Muzeum kostek LEGO, nebo k Adršpašským a Teplickým skalám (46 km). Pěšky se můžete projít do Pece pod Sněžkou, kde na vás bude čekat Relax park s bobovou dráhou a další atrakce. Prozkoumejte také Černohorské rašeliniště (5,1 km) nebo vystoupejte na rozhlednu Hnědý vrch(3,3 km) a pokochejte se pohledem na štíty Krkonoš.

Kde budete spát?

Při příjezdu na vás bude čekat komfortní pokoj nebo apartmán s interiérem laděným do přírodních barev, vlastní koupelnou a WiFi připojením.

Dvoulůžkový pokoj má plochu 17 m² a může být vybavený manželskou postelí nebo 2 oddělenými jednolůžky. V pokoji dále najdete malou ledničku, čajový koutek s varnou konvicí, psací stůl, trezor, televizi a fén na vlasy.

Třílůžkový pokoj má plochu 23 m² a kromě manželské postele se v něm nachází také samostatné jednolůžko. Vybavení je jinak standardní, tedy malá lednička, čajový koutek s varnou konvicí, televize, trezor, psací stůl a vysoušeč vlasů.

Rodinný pokoj o ploše 32-35 m² zahrnuje manželskou postel a 3 jednolůžkové postele, psací stůl, televizi, chladničku, trezor, čajový koutek s rychlovarnou konvicí a fén na vlasy.

Apartmán měří 28 m² a může být vybavený 2 manželskými postelemi nebo manželskou postelí a 2 jednolůžky. Kromě klasického vybavení (televize, trezor, stůl, chladnička, čajový koutek s konvicí, fén na vlasy) se v apartmánu nachází také malá kuchyňka s dřezem a elektrickým vařičem.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace láká na útulný interiér zdobený dřevem a přírodními materiály, nádherný panoramatický výhled na okolní hory a výtečnou kuchyni, kde vám připraví jak tradiční české, tak mezinárodní speciality.

Kde budete relaxovat?

Oázou relaxace bude nově vybudované hotelové wellness centrum, kterému dominuje luxusní nerezový bazén. Z horké vířivky se potom můžete kochat pohledem na horu Žalý a k prohřátí vám poslouží také saunová zóna se suchou a parní saunou, ochlazovacím vědrem a bazénkem. Pokud si chcete dopřát trochu více soukromí, vyzkoušejte privátní finskou nebo infra saunu.

K aktivnímu odpočinku můžete využít moderně vybavené fitness centrum, meditační místnost nebo sál ke cvičení jógy.

Cestujete s dětmi?

Děti se bezpečně zabaví uvnitř i venku díky dětskému hřišti s prolézačkami a trampolínou a dětské herně. K zapůjčení jsou navíc stolní hry a v hotelu se také pořádá promítání pohádek.

Něco navíc

Zábavu pro dospělé zajistí stolní tenis, kulečník, šipky či stolní fotbálek.

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě
Krkonošský národní park v létě
Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn