

- PLATNOST AŽ DO 30.06.2024
- ÚHRADA PŘES FKSP
Krkonoše s wellness, kulečníkem a šipkami
Hotel Tetřeví Boudy ***
Hotel Tetřeví Boudy ***
Dolní Dvůr 308, Dolní Dvůr
Česká republika
+420 558 000 298
Horský hotel Tetřeví boudy Krkonoše *** se nachází v Krkonošském národním parku, nedaleko Černého Dolu a Pece pod Sněžkou. Název hotelu odkazuje k dlouholeté historii místa – již v 18. století zde stávaly 3 dřevěné boudy, z nichž jedna už tehdy sloužila k ubytovávání turistů. Současné Tetřeví Boudy byly vystavěné v 80. letech minulého století a renovované v letech 2014-2017.
Oblast Krkonoš pravděpodobně není třeba dlouze představovat, jde zkrátka o ráj turistů, cyklistů, lyžařů a milovníků přírody. V zimě jistě potěší, že hned u hotelu (150 m) najdete menší sjezdovku s pomou. Pro náročnější lyžaře hotel zajišťuje zdarma svoz ve stanovené časy na sjezdovku Zahrádky v Ski Resort Pec pod Sněžkou (1,5 km). Lyže je třeba si zajistit před příjezdem do hotelu. Hotel navíc stojí přímo na běžkařské a cyklistické magistrále.
V létě si tak vyrazte na výlet na kolo, třeba do Špindlerova Mlýna (15,7 km), kde najdete také aquapark a Muzeum kostek LEGO, nebo k Adršpašským a Teplickým skalám (46 km). Pěšky se můžete projít do Pece pod Sněžkou, kde na vás bude čekat Relax park s bobovou dráhou a další atrakce. Prozkoumejte také Černohorské rašeliniště (5,1 km) nebo vystoupejte na rozhlednu Hnědý vrch(3,3 km) a pokochejte se pohledem na štíty Krkonoš.
Při příjezdu na vás bude čekat komfortní pokoj nebo apartmán s interiérem laděným do přírodních barev, vlastní koupelnou a WiFi připojením.
Dvoulůžkový pokoj má plochu 17 m² a může být vybavený manželskou postelí nebo 2 oddělenými jednolůžky. V pokoji dále najdete malou ledničku, čajový koutek s varnou konvicí, psací stůl, trezor, televizi a fén na vlasy.
Třílůžkový pokoj má plochu 23 m² a kromě manželské postele se v něm nachází také samostatné jednolůžko. Vybavení je jinak standardní, tedy malá lednička, čajový koutek s varnou konvicí, televize, trezor, psací stůl a vysoušeč vlasů.
Rodinný pokoj o ploše 32-35 m² zahrnuje manželskou postel a 3 jednolůžkové postele, psací stůl, televizi, chladničku, trezor, čajový koutek s rychlovarnou konvicí a fén na vlasy.
Apartmán měří 28 m² a může být vybavený 2 manželskými postelemi nebo manželskou postelí a 2 jednolůžky. Kromě klasického vybavení (televize, trezor, stůl, chladnička, čajový koutek s konvicí, fén na vlasy) se v apartmánu nachází také malá kuchyňka s dřezem a elektrickým vařičem.
Hotelová restaurace láká na útulný interiér zdobený dřevem a přírodními materiály, nádherný panoramatický výhled na okolní hory a výtečnou kuchyni, kde vám připraví jak tradiční české, tak mezinárodní speciality.
Oázou relaxace bude nově vybudované hotelové wellness centrum, kterému dominuje luxusní nerezový bazén. Z horké vířivky se potom můžete kochat pohledem na horu Žalý a k prohřátí vám poslouží také saunová zóna se suchou a parní saunou, ochlazovacím vědrem a bazénkem. Pokud si chcete dopřát trochu více soukromí, vyzkoušejte privátní finskou nebo infra saunu.
K aktivnímu odpočinku můžete využít moderně vybavené fitness centrum, meditační místnost nebo sál ke cvičení jógy.
Děti se bezpečně zabaví uvnitř i venku díky dětskému hřišti s prolézačkami a trampolínou a dětské herně. K zapůjčení jsou navíc stolní hry a v hotelu se také pořádá promítání pohádek.
Zábavu pro dospělé zajistí stolní tenis, kulečník, šipky či stolní fotbálek.
Přihlaste se a užijte si výhody Travelkingu naplno.
Rádi vás opět vidíme! Přihlaste se a užijte si výhody Travelkingu naplno.
Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.
Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.
Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.
Ubytovani - pokoje odpovidaji kategorii 3 hvizdickyWellnes na spickove urovni . Problemem je slozity prijezd po horske silnici. Radi se sem vratime a muzem doporucit dalsim zajemcum. Personal bylvelmi mily a snazil se nam ve vsem vyhovet.