Via di Camaldoli 52, Poppi
Itálie

+(390) 575 556 204

info@itrebaroni.it

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:30

Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,1 km

O ubytování

Hotel Borgo I Tre Baroni **** je rodinný hotel s tradicí sahající až do roku 1900. Resort leží nad údolím Casentino ve stejnojmenném národním parku a poskytuje výhled na údolí a středověký hrad Poppi (5 km), na který dohlédnete z většiny pokojů, restaurace i od posezení u bazénu. Hotel je citlivě zrekonstruovaný ve stylu typické toskánské architektury s terakotovými podlahami, dřevěným nábytkem, střešní terasou a tradičními dekoracemi. Přátelská atmosféra a perfektní služby jsou pro rodinu Baroni na prvním místě.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokoji Economy, který je zařízen praktickým nábytkem v toskánském stylu. Najdete zde také TV a minibar. Samozřejmostí je koupelna s vanou, fénem, bidetem a toaletními potřebami. Za příplatek je možné také ubytování v prostornějších pokojích Comfort nebo Suite, či dokonce v luxusním pokoji Spa Suite s privátní wellness zónou.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně se podávají formou bufetu, kde najdete domácí pečivo, koláče a toasty, dále vejce, sýr, šunku, ovoce, jogurty i nápoje. Během dne je k dispozici italská restaurace Mater, kterou doporučuje i michelinský výběr v kategorii „Nejlepší italská kuchyně“ a dopřát si zde můžete fantastickou večeři.

Kde budete relaxovat?

K odpočinku vybízí relaxační posezení s knihovnou. V létě si navíc užijete venkovní bazén, který je obklopen zahradou a budete z něj mít panoramatický výhled do údolí.