Fantastická dovolená v Itálii s výhledem do údolí

Hotel Borgo I Tre Baroni **** je rodinný hotel s tradicí sahající až do roku 1900. Resort leží nad údolím Casentino ve stejnojmenném národním parku a poskytuje výhled na údolí a na středověký hrad Poppi, na který uvidíte z většiny pokojů, z restaurace a od posezení u bazénu.

Ubytování zajišťuje zrekonstruovaný hotel ve stylu typické toskánské architektury s terakotovými podlahami, dřevěným nábytkem, střešní terasou a tradičními dekoracemi. Přátelská atmosféra a perfektní služby jsou pro rodinu Baroni na prvním místě.

Snídaně se podávají formou bufetu, kde najdete domácí pečivo, koláče a toasty, dále vejce, sýr, šunku, ovoce, jogurty i nápoje. Během dne je k dispozici italská restaurace Mater, kterou doporučuje i Michelinský výběr v kategorii "Nejlepší italská kuchyně" a dopřát si tu můžete fantastickou večeři.

Pohodlné ubytování s venkovním bazénem

Ubytováni budete v pokoji Economy, který je zařízený praktickým nábytkem v toskánském stylu. Najdete tu také TV, minibar, fén a toaletní potřeby.

K odpočinku využijete relaxační posezení s knihovnou a venkovní bazén, který je obklopený zahradou a budete z něj mít panoramatický výhled do údolí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Anna S.) ( - Slovensko)

Prostredie hotela krásne. Personál veľmi milý a ochotný.

Skvělé (Eva H.) ( - Česko)

Prostředí super. Strava nic moc. Perzonál ochotný.

Vynikající (Jan G.) ( - Česko)

Velmi spokojen. Služby výborné, personál také.