Twisto

Výhodou Twisto Pay je jeho rychlost a pohodlí = platíte 1 kliknutím, bez opisování údajů z karty a na zaplacení nákupu získáte 30 dní.

Twisto ihned objednávku uhradí za Vás a Vy mu peníze následně zašlete do 30 dní bankovním převodem (platební údaje Vám přijdou na email). Jedná se tedy o odložení platby, kdy Twisto uhradí objednávku ihned za Vás. Termín pobytu je i v případě online rezervací závazný.

Více informací o službě Twisto naleznete - zde

Platba službou Twisto je možná u otevřených kuponů i u kuponů s online rezervací termínu.

Platba se nezdařila? Co se mohlo pokazit?

A) Cena nákupu mohla překročit nastavený limit

S Twisto Pay můžete dohromady nakoupit za 25 000 Kč za rok. Limit na první nákup ovlivňuje i obvyklá cena, za kterou se na Travelkingu nakupuje. Pokud Twisto váš nákup zamítlo, dost možná byla jeho cena vyšší, než je nastavený limit. Limit můžete navýšit registrací na webu Twista.

B) Twisto mohlo transakci zamítnout

Platba s Twisto Pay není automatická. Nákup je nejdříve placen ze zdrojů Twista, a proto si Twisto (na základě informací získaných od zákazníka, obchodníka a třetích stran) nárokuje právo transakci zamítnout. Informace o zamítnutí platby od společnosti Twisto najdete ve svém e-mailu.

Specialisté zákaznické podpory

CindyZákaznická podpora - Seniorinfo@travelking.cz
TomášReklamační odděleníinfo@travelking.cz
ZuzanaZákaznická podpora - Seniorinfo@travelking.cz

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet