Velké Bílovice jsou největší vinařská obec v Česku, kterou najdete nedaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustací vína plný výletů do krásného okolí. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě ve Velkých Bílovicích


Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku.

Restaurace je součástí penzionu a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení.

Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku, anebo po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou.

Tipy na výlet v okolí


Lednicko-valtický areál s památkami UNESCO, jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, je vzdálené od penzionu 10 km. Vrbice, kde se nachází unikátní vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou, najdete také nedaleko. V Hustopečích můžete vidět moderní kostel sv. Václava a sv. Anežky. V blízkosti je taktéž Jánův hrad (romantická umělá zřícenina vzdálená 9 km).

Relaxovat můžete v novém Aqualandu Moravia, kde k zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a spousta vodních atrakcí (33 km). Při svých výletech po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštívit nejstarší českou vinici Šobes. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Antonín H.)

Prostředí hotelu bylo nově vybaveno, bylo to nad očekávání, strava výborná - jako domácí, personál vstřícný, velmi obětavý.

Skvělé (Jana K.)

S pobytem jsme byli spokojeni, hezké prostředí i příjemný personál. Zklamala nás pouze degustace ve sklípku, majitel se raději a více věnoval jiným hostům /zřejmě platícím/ než nám, přestože jsme byli dopředu nahlášeni.

Skvělé (pavol K.)

Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené, strava, wellness bez pripomienok, personál prívetivý, radi sa vrátime.

Vynikající (Radka ?.)

Celkově jsme byli s pobytem spokojeni. Velmi vstřícný personál hotelu, v okolí velké množství vinných sklepů s možností degustace vín. V blízkosti Lednicko-valtického areálu.

Vynikající (Jiřina ?.)

Penzion Mlýn ve Velkých Bílovicích naprosto bez chyby. Ochotný personál, skvělé ubytování, výborné jídlo. Protože už jsme byli na více pobytech s poukazem od Travelkingu, můžeme srovnávat. Tady ani náznak toho, že bychom byli méně hodnotní zákazníci, skvělé místo a určitě bychom se tam chtěli zase vrátit. DOPORUČUJEME

Vynikající (Karel P.)

Penzion byl velmi hezky a nově zařízený, personál byl velmi milý a ochotný. Vše, co jsme měli zaplaceno jsme obdrželi, jídlo bylo velmi dobré a bylo ho dost. Tento penzion vřele doporučuji.

Vynikající (Marta S.)

Prostředí pensionu Mlýn byl pěkný, odpovídal popisu v nabídce, jedním malým mínusem bylo to, že jsme neobdrželi láhev vína, která byla v nabídce uvedena. Jinak strava - polopenze výborná, personál velmi milý a ochotný.

Vynikající (Jan P.)

Vše co bylo slíbeno, bylo splněno. Personál byl vstřícný a příjemný. Strava výborná. Doporučujeme půjčit kola (byla v dobrém stavu) a projet vinařskou stezku mezi vinicemi a taky si zajet do lednice a okolí.

Vynikající (Šárka ?.)

Byli jsme mile překvapeni výtečnou kuchyní, milým personálem a velmi prostornými a nově zařízenými pokoji.

Skvělé (Ivana F.)

Hotel byl pěkný, pokoje útulné, všude čisto. Personál hotelu příjemný. Strava běžná.