Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Tipy na dárky k MDŽ

Přítelkyně, manželky, maminky, sestry i babičky. Ty všechny slaví 8. března Mezinárodní den žen. Nezapomeňte tedy na důležité ženy, které kolem sebe máte, a potěšte je nějakou maličkostí. Pokud si s výběrem dárku nevíte rady, nabízíme vám několik tipů.

Trocha historie

Ač je u nás MDŽ spojováno především s minulým režimem, jeho vznik má kořeny ve Spojených státech. Tento mezinárodně uznávaný svátek byl totiž vyhlášen k výročí stávky a demonstrace newyorských švadlen z roku 1908, které tehdy protestovaly za volební právo žen. Dnes je tento den připomínán především jako den mezinárodní solidarity žen.

Pánové, využijte tedy příležitosti a dejte všem ženám ve svém okolí vědět, že tento svátek respektujete. Ty, které jsou vám nejdražší, pak nezapomeňte překvapit alespoň malou pozorností.

Květina vždy potěší

Dárkům k MDŽ již tradičně vévodí květiny. Zatímco v minulosti se nejvíce dávali rudé karafiáty v různých variacích, dnes tuto roli úspěšně převzaly růže nebo tulipány. Nad tím ale netřeba příliš dumat, protože květina je univerzální dárek a také gesto, které vždy udělá radost. Ať už to je puget růží pro vaši milovanou, či tradičnější květina pro vaši maminku a babičku.

Sladké dárky

Pokud víte, že obdarovaná je milovníkem sladkých dárků, pak neváhejte. Kdy jindy, než ve svůj svátek by si ženy měly dopřát nějakou tu kalorii navíc. Sladké potěšení v podobě kvalitní čokolády nebo oblíbené bonboniéry je zaručeným úspěchem.

Potěšte sladkým překvapením!

A věřte tomu, že žádná žena nepohrdne také romantickou večeří a dobrým vínem.

Potěšte svou milou romantickou večeří

Kosmetika a vůně

Pokud chcete důležité ženy ve vašem životě obdarovat něčím víc, než jen symbolickou pozorností v podobě čokolády nebo květiny, pak se vydejte do světa vůní a kosmetiky. Všechny ženy o sebe rády pečují a snad každá má svůj oblíbený parfém nebo alespoň slabost pro určitou vůni. Pokud víte, kterou vůni vybrat, neváhejte a darujte tento smyslný požitek.

Vlastnoruční výroba

Rádi byste darovali něco originálního, co se nedá koupit? Pak zasedněte za váš pracovní stůl a pusťte se do díla. Ženám vždy vykouzlí úsměv na tváři cokoliv, co jim vlastnoručně vyrobíte. Ať už to bude jen jednoduché ručně napsané přáníčko, vámi složená romantická písnička nebo vlastnoručně upečené muffiny.

Wellness nebo beauty pobyt

Nepotrpíte si na maličkosti a chcete se s dárkem opravdu předvést? Pak pro vás máme skvělý tip. Zatněte zuby a aspoň na jeden den dopřejte ženě naprostý klid. Převezměte její povinnosti (vaření, nádobí, žehlení, úklid, děti, …) a pošlete ji s kamarádkami na dámskou jízdu plnou zkrášlujících procedur a wellness. Třeba do luxusního 4* hotelu Morris v České Lípě.

Zkrášlující Beauty pobyt v Hotelu Morris ****


Tak co dámy? Čím dalším byste se rády nechaly potěšit?Co se takhle vydat na pobyt?

Autor článku:

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK