Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Odměna za pololetní vysvědčení - čeká nedaleko hranic

Pololetní prázdniny mají sice děti v Česku jen jednodenní, stejně by si jich měly ale vážit. Školáci například v Polsku, Rakousku a Maďarsku je nemají vůbec.
Odměna za pololetní vysvědčení - čeká nedaleko hranic

Odměňte děti za půl roku školní dřiny a sebe za psaní úkolů a učení se s nimi. O volný pátek prodloužený víkend přímo vybízí k výletu. Děti v Polsku, Rakousku a Maďarsku pololetní prázdniny nemají, a tak se v těchto destinacích vyhnete davům na atrakcích i v hotelích a penzionech. Že nemá cenu jezdit do zahraničí jen na tři dny? Omyl. Cestovat přece nemusíte daleko za hranice.

Aquapark Tropikana

Řádění v polských Beskydech - pro vodomilce

Aquapark Tropikana ve Wisle téměř na česko-polských hranicích je skvělým místem pro aktivní trávení volného času. Najdete zde klasický plavecký bazén, ale i relaxační s protiproudem, brouzdaliště nebo bazén s hydromasáží a skotskými střiky. Děti ocení především umělé vlny a 5 tobogánů včetně skluzavky s volným pádem do sudu neboli tzv. trychtýř, dospělí páru a různorodé vířivky (s mořskou vodou, louhové, rašelinové, vápníkovo-hořčíkové). Unikátem je v aquaparku s výhledem na hory ledová jeskyně. Nejvíce si ji užijete po návštěvě některé ze saun (eukalyptová, kosodřevinová, s alpskými bylinami).

 • Pro děti: celková délka skluzavek a tobogánů je 550 m
 • Pro vás: vířivky s různými aromaty a příměsemi

  Bayerischer Wald

Do korun stromů a na lyže - německá Šumava pro nebojácné

Stanoviště s lanovými a houpacími mosty i visutými hrazdami a trámky čekají na odvážné návštěvníky v bavorské části šumavských lesů. Stezka v korunách stromů (Baumwipfelpfad) v národním německém parku Bayerischer Wald je dlouhá 1,3 km a pozvolně se zvedající chodníky do výšky až 25 m jsou přístupné všem, kdo se nebojí výšky. Stromová věž s úchvatnými výhledy je 44 m vysoká. Okolo německé stezky se na rozdíl od české lipenské rozprostírá obora Neuschönau. Děti budou nadšeny z bezprostřední blízkosti zvířat v 16 velkých výbězích a voliérách. Spatřit můžete například rysa, bizona a medvěda hnědého.

Česká i německá strana Šumavy se kromě stezek v korunách stromů může pochlubit skiareály vhodnými díky mírnému sklonu svahů pro začátečníky a rodiny s dětmi. Pokud jste tedy ještě neoprášili lyže, máte s dětmi o pololetních prázdninách jedinečnou příležitost!

 • Pro děti: lanové překážky na Stezce v korunách stromů + zvířata v oboře
 • Pro vás: výhledy ze stromové věže + vstup zdarma do obory i expozic pro celou rodinu + ubytování bez jazykové bariéry na české straně Šumavy
Žirafa

Za žirafím olíznutím a maďarskými termály - pro milovníky zvířat

V málokteré zoologické zahradě se dostanete ke zvířatům tak blízko jako v maďarském Györu. Xantus János ZOO je sice menší, ale o to bude vaše setkání s dravci, býložravci, primáty i plazy intenzivnější a nebudete se k nim muset prodírat davy lidí. Na pokladně si můžete zakoupit i krmivo pro některá zvířata. Už vás někdy olízla nedočkavá mlsná žirafa?

Do Maďarska se samozřejmě jezdí za termálními lázněmi. A Györ na hranicích nedaleko Bratislavy i Vídně je ideálním cílem nejen kvůli své dostupnosti a ZOO s žirafami, ale také aquaparku a lázním Rába Quelle. Pro rodiny s dětmi je v místních termálech perfektní zázemí a léčivá voda udělá dobře celé rodině.

 • Pro děti: krmení zvířat v ZOO Györ + vodní atrakce v termálech Rába Quelle
 • Pro vás: relax v termálech Rába Quelle + vodní bar

Autor článku:

Nejprodávanější pobyty

Inspirujte se těmi nejprodávanějšími pobyty za poslední týden

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK