Skiareál Skigebiet Nauders

V moderním tyrolském skiareálu Skigebiet Nauders čeká na nadšené fanoušky zimních sportů 75 kilometrů nádherných, vždy upravených sjezdovek se všudypřítomným, dechberoucím výhledem na zasněžené alpské štíty. Skiareál nabízí díky své skvělé poloze mezi 1 400 a 2 750 metry nad mořem pořádnou nálož přírodního sněhu (případně skvělé podmínky pro umělé zasněžování). Milovníci zábavy jistě nepohrdnou ani fantastickým Snow Parkem s mnoha překážkami a další zábavou pro lyžaře i snowboardisty.

V kombinaci s počtem sněžných strojů znamená nadmořská výška regionu Tyrolsko plnou jistotu sněhu až do jara. Můžete si tak maximálně užít lyžování na slunci v úžasné tyrolské horské scenérii. Nejen to – kromě něj si zde můžete také zajít na běžky a projet až 70 km upravovaných tras. Specialitou tohoto skiareálu je sáňkování, ale ne jen tak ledajaké – vydejte se na sáňkách osm kilometrů dolů do údolí po jedné z nejdelších přírodních sáňkařských drah v Tyrolsku

Samozřejmostí je také vyžití pro děti: dětský svět Nauderix Kinderland, lyžařská školka, dětská restaurace, lesní zvířátka, zážitkové lesy, dětské zábrany na sjezdovkách... Pro dospělé je zde dostatečné množství barů a další après-ski zábavy.

Otevírací doba:sezóna od října do konce dubna

  • ve všední dny 08:30–16:00 hodin
  • v soboty a neděle ​08:30–17:00 hodin

Ceník skipasů:Ceny skipasů se začínají na 49 € za celodenní lyžování pro dospělého a 29,50 € pro dítě.

Zobrazit mapu

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet