Ski areál Mariborsko Pohorje

Ve Ski areálu Mariborsko Pohorje vám nebude vůbec nic chybět. V největším lyžařském středisku ve Slovinsku vás čeká neuvěřitelných 42 kilometrů sjezdových tratí. Na své si přijdou profesionální lyžaři i rodiny s dětmi, které vyhledávají poklidné zimní radovánky. Zastoupení tu totiž mají všechny obtížnosti sjezdovek, včetně těch černých. Pohodlně až na vrchol se dostanete jednou z 6 lanovek nebo 16 vleků. Potěšeni budou také běžkaři, kteří se zde mohou prohánět po 27 kilometrech upravených stop vedoucích skrz kouzelné horské prostředí. Aby toho nebylo málo, mariborský ski areál se chlubí ještě nejdelší osvětlenou sjezdovkou na světě, která měří 7 kilometrů a která je zárukou nezapomenutelného večerního lyžování.

Výhodou Ski areálu Mariborsko Pohorje je také jeho poloha. Nachází se jen pár kilometrů od slovinského města Maribor, odkud sem vyráží městský bus. Daleko pak není ani od českých hranic, a tak sem můžete vyrazit s celou rodinou a užít si nejen lyžování, ale i krásnou přírodu v okolí.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách:  Maribor

Pobyty v okolí

Další pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet