Krynica-Zdroj

Chcete spojit příjemné s užitečným? Navštivte městečko Krynica - Zdroj, kterému se přezdívá perla polských lázní. Místní voda pozitivně působí na činnost srdce, pohybový aparát či osteoporózu. Léčit se tu můžete i s gynekologickými problémy či s obtížemi močových cest. Pokud vás žádný zdravotní problém netrápí, můžete si tu klidně jen tak odpočinout. Nezapomeňte ale ochutnat slavnou léčivou vodu Zuber, která je nezvykle vysoce mineralizovaná a řadí se tak k unikátům v celé Evropě. Malebné město ukryté v zeleni vás potěš také nádhernou promenádou, kavárnami a veselým společenským životem.

Oddejte se zde relaxu a nechte se hýčkat rukama profesionálů, využít můžete ozdravných masáží, bahenních zábalů nebo ozdravných pramenů. Ve volném čase můžete chodit na procházky do lázeňského parku nebo do jedné z uměleckých galerií. Aktivnější jedinci ocení parádní lyžařské středisko, které se nachází hned v blízkosti města. Neváhejte si také projít kouzelné lázeňské městečko.

Co si ve městě Krynica-Zdroj prohlédnout?

  • neorenesanční Starý lázeňský dům
  • Hlavní promenáda s koncertní síní
  • promenáda Słotwinka z roku 1806
  • Parková hora a Jaworzyna Krynicka-
  • lyžařské středisko Krynica – Slotwiny Arena
  • rozhledna a stezka korunami stromů

Zobrazit mapu

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet