Aquaparky v Chorvatsku

Dlouhé jadranské pobřeží láká všechny milovníky přírodního koupání. Pokud však dáváte přednost bazénům s vodními atrakcemi, má vám Chorvatsko také co nabídnout. Nedaleko mořské hladiny totiž objevíte hned několik parádních aquaparků, které jsou příslibem nezapomenutelné letní dovolené.

Jaké chorvatské aquaparky jsou nejlepší?

Istralandia, Brtonigla

Istralandia se nachází asi 5 kilometrů od pobřeží mezi Umagem a Novigradem. Na 81 tisících m² najdete nejrůznější typy bazénů, včetně bazénu s umělými vlnami, který je největší svého druhu ve Středomoří. Těšit se sem můžete na pestrobarevné tobogány a skluzavky o celkové délce přes 1,2 km, na kterých si užijí nekonečně zábavy děti i dospělí. Vodních atrakcí je tu víc než čtyři desítky, nadchnou vás vodní děla nebo potopená pirátská loď s prolézačkami.

Aquacolors, Poreč

Aquacolors v Poreči se chlubí rozlohou 100 000 m², a řadí se tak mezi jedny z největších aquaparků v jižní Evropě. Na obří ploše je dostatek místa pro každého, a tak se tu ani v hlavní sezóně nebudete mačkat s ostatními návštěvníky. Aquacolors nabízí celou řadu bazénů, tobogánů a skluzavek, dále velkou divokou řeku, umělou jeskyni a samozřejmě i spoustu zelených pláží k odpočinku.

Aquapark Dalmatia, Šibenik

Aquapark Dalmatia u Šibeniku je oproti dvěma předchozím zábavním parkům menší, i tak však skrývá velké množství atrakcí. Velkým plusem je příjemné prostředí aquaparku. Leží v obklopení borovicového háje, který vytváří příjemné klima i dostatek chládku. Barevné skluzavky a tobogány, uměle vytvořené skály a obří dešťová pevnost působí jako vytržené z dobrodružného filmu. Nuda vás tu tak rozhodně nečeká.

Mezi další skvělé aquaparky v Chorvatsku patří Čikat Aqua Park u městečku Mali Lošinj s mořskou vodou v bazénech nebo Fun Park Biograd, který je součástí zábavního parku s ruským kolem či horskou dráhou.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Kvarner,

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet