Popis ubytování

Ideálne miesto na relax Apartmány Modrý Dom

Bývanie v ktorom na teba dýchne duch starých predkov a slovenské dedinské tradície ti otvoria okno do minulosti. Budeš bývať v historicky zaujímavom a cennom dome, ale v komforte ktorý patrí do 21. storočia. Príď a zaži neopakovateľnú atmosféru našeho modrého domu, kde si oddýchneš v modrom štýle.

Popis okolí

Jak už samotná poloha napovídá volné chvíle budete trávit v bazénech Termálního koupaliště Podhájska. Udělejte si výlet a objevte zajímavé atrakce v okolí. Zábavu, kterou si užijí malí i velcí si dopřejte v Adventure Minigolf Podhájska. Pokud Vás zajímá historie, udělejte si exkurzi do Domu lidového bydlení Velké Lovce.

Doporučujeme Vám i rodinný výlet na Ranč Trilobit, kde si zajezdíte na koni, zahrajete tenis a pohladíte hospodářská zvířátka. Podobně je na tom i Gazdovský dvůr Branovo, kde si navíc můžete zakoupit bio domácí produkty z masa a mléka. Dopřejte si také adrenalinový zážitek v podobě přátelské přestřelky v Energy Paintball klubu.

Doplňující informace

Věříme, že se u nás budete cítit jako doma a našimi špičkovými službami ulahodíme všem Vašim touhám a přáním. Na nic nečekejte a své ubytování si zarezervujte ještě dnes!

Apartmány Modrý Dom

Apartmány Modrý Dom

Senčianska 26/104,
Podhájska, Slovenská republika

Check in
od 16:00
Check out
do 10.00
Mazlíček
Ne
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Vana
TV
Rychlovarná konvice
Chladnička
Povlečení zajištěno
Ručníky zajištěné

Okolí objektu

Travnatá plocha u objektu
Potok u objektu

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Přírodní koupání v blízkosti
Blízké veřejné koupaliště / bazén

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Wellness dovolená

Možnosti stravování

Bez stravy

Možnosti platby

Převodem na účet