Zajeďte si na dovolenou s celou rodinou a užijte si ubytování v Hungária Panzió jen necelý kilometr od jedinečných jeskynních lázní. V penzionu vás čekají sauny. Na děti čeká hřiště a herna.

O ubytování

Hungária Panzió *** se nachází ve městě Miskolc nedaleko slavných jeskynních lázní Miskolc Tapolca (1 km). Oblíbenými cíli výletů jsou hrad Diósgyőr (10 km) či zahrada Népkert (5 km) obklopená klasicistními domy. Najdete zde také zoologickou zahradu (13 km). Miskolc se nachází nedaleko vyhlášené vinařské oblasti Tokaj (50 km), a tak vynikající místní víno ochutnáte skoro na každém kroku. Kromě toho je Tokaj součástí Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s dřevěným nábytkem. Pokoje jsou vybaveny kabelovou televizí, WiFi připojením, lednicí a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí kromě italské pizzy také tradiční maďarské speciality a bohatý výběr nápojů. Ráno si zde vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se můžete těšit na servírované večeře.

Kde budete relaxovat?

Dokonalý odpočinek zažijete v hotelovém wellness centru, kde na vás čeká vířivka, finská a infra sauna, solná jeskyně a také solárium.

Cestujete s dětmi?

Díky venkovnímu hřišti se skluzavkami, trampolínou a pískovištěm si dovolenou užijí i vaše děti. Za nepříznivého počasí čeká spousta her ve vnitřní herně.

Něco navíc

Nudit se v penzionu Hungária rozhodně nebudete. Jeho součástí jsou i kurty na squash. O vaši zábavu se dále postará stolní fotbálek, stolní tenis a air hokej.

Hungária Panzió ***

Hungária Panzió ***

Csabai út 7 , Miskolc
Maďarsko

+36 46 432 884

hungariapanzio@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
0,9 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Jeskynní lázně Miskolctapolca

Jeskynní lázně MiskolctapolcaTip na výlet

Důvodem číslo jedna pro návštěvu maďarského Miskolce jsou unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu netradiční zážitek sám o sobě, o to více, když se u toho necháváte léčit místní unikátní termální vodou o teplotě 29–35 °C. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a nachází se v něm několik plaveckých, zážitkových bazénů.

V lázních najdete:

  • 2 termální bazény v podzemí s teplotou vody 33–35 °C
  • Římský bazén v jeskyni
  • Bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Dětský bazén
  • 3 venkovní dětské bazény
  • Otevřený zážitkový jezerní bazén
  • Otevřený mušlový plavecký bazén

Místní termální voda pomáhá zejména při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí približně 5 700 HUF podle sezóny.

Více informací
Termální lázně Ellipsum Adventure
Termální lázně Ellipsum Adventure
Město Miskolc
Město Miskolc
Bobová dráha Miskolctapolca
Bobová dráha Miskolctapolca