Pavčina Lehota 5, Pavčina Lehota
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 8 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
10 km
Zastávka
1,2 km
Aquapark
12 km
Sjezdovka
1,3 km

O ubytování

Penzion Troika objevíte ve velmi klidné oblasti Nízkých Tater, uvítá vás tu příjemný personál, který si naši zákazníci vychvalují. Ubytování leží jen kousek od místních sjezdovek a pár metrů od vstupu do překrásné Demänovské doliny. Dobrou zprávou je, že zastávka ski busu je vzdálená pouze 300 m. Na dosah budete mít také Liptovskou Maru i Aquapark Tatralandia, obojí vzdálené jen 11 km od penzionu.

Kde budete spát?

V penzionu jsou k dispozici útulně zařízené pokoje s dřevěným nábytkem, satelitní televizí a vlastní koupelnou se sprchou a WC. Penzion má i dva prostorné apartmány pro až 5 osob s patrem a přístupem na balkón.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se v penzionu posilníte snídaní formou bufetu, kde se můžete těšit na výběr šunek, párků, sýrů, pomazánek, zeleniny a ovoce, i sladkého müsli. Navštivte také bar přímo v penzionu, kde si můžete dopřát něco ze širokého výběru teplých i studených nápojů, koktejlů či barových jídel.

Kde budete relaxovat?

Novinkou penzionu je finská sauna, po jejíž návštěvě se v zimě můžete ochladit přímo ve sněhu.

Něco navíc

V Penzionu Troika navštivte také společenskou místnost, kde se pobavíte při společenských hrách, šipkách nebo využijte audio/video sestavu, DVD přehrávač, projektor či plátno a promítněte si svůj oblíbený film. V teplých dnech si zase něco ugrilujte na terase s grilem.