Hotel Harmonie ***

Hotel Harmonie ***

Jurkovičova alej 857, Luhačovice
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od lázní
1,5 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
2,8 km

O ubytování

Hotel Harmonie *** se nachází na periferii největších moravských lázní Luhačovice v krásné přírodě CHKO Bílé Karpaty. K zámku Luhačovice se zámeckým parkem dojdete do 10 minut, do centra ke kolonádě se projdete cca 20 minut a za 40 minut chůze budete u Luhačovické přehrady, autem pak za pět. V létě prozkoumejte okolí na kole, bruslích nebo pěšky, v zimě si nezapomeňte vzít běžky, projížďky oblastí Bílých Karpat a Luhačovického Zálesí v bílé stopě jsou opravdu dechberoucí.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 139 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů s televizí a vlastní koupelnou. WiFi připojení je k dispozici na recepci, v baru a restauraci.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci si vychutnáte snídaně formou bufetu i večeře výběrem ze 3 jídel. Těšit se můžete především na tradiční českou kuchyni.

Na kávu s čerstvě upečeným medovníkem, sklenku dobrého vína, oroseného piva nebo míchaný drink se zastavte do hotelového denního baru s letní terasou.

Kde budete relaxovat?

Hotel má vlastní rekondičně-relaxační centrum, ve kterém si můžete dopřát různé druhy masáží, zábalů, koupelí, baňkování a dalších procedur. Součástí wellness je také vyhřívaný bazén, sauna, fitness a tělocvična.

Jedinečnou službou hotelu je lokální kryoterapie. Jedná se o aplikaci páry tekutého dusíku, která blahodárně působí na řadu obtíží. Tato metoda dokáže zmírnit bolest, pomáhá prokrvování částí těla, zmírňuje záněty a v kombinaci s masáží zmírňuje také migrény.

Cestujete s dětmi?

Na hotelové terase bývá v letních měsících pro děti skákací hrad a trampolína.

Ověřeno Travelkingem

“Jeden z mých pobytů, u kterých lituju, že jsem nejel na více nocí! Hotel už sice něco pamatuje, služby jsou tady ale naprosto dokonalé. Takže pokud chcete využít všechny procedury a přitom projít nejkrásnější místa Luhačovic, myslím, že ani vám 2 noci stačit nebudou.”

Tomáš Čmelík - Spolumajitel Travelkingu
Osobně ověřeno v: Únoru 2016