• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc, pouze malá plemena

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v oblíbeném hotelu Harmonie ***

Hotel Harmonie *** leží na okraji největších moravských lázní Luhačovice a nabízí maximální relaxaci pro všechny, kdo na své dovolené touží hlavně po vydatném odpočinku a načerpání nové energie.

V hotelu najdete komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s TV/SAT a vlastním sociálním zařízením. V restauraci si v rámci polopenze pochutnáte na tradiční české kuchyni. Připravovaná jídla jsou vhodná i pro děti.

Relaxace ve wellness centru

Hotel má vlastní rekondičně-relaxační centrum, ve kterém si můžete dopřát různé druhy masáží, zábalů, koupele, baňkování a další procedury. Součástí wellness je i vyhřívaný bazén, kam se v rámci svého pobytu také dostanete.

Na místě můžete vyzkoušet i lokální kryoterapii, jedinečnou službu hotelu Harmonie ***. Jedná se o aplikaci páry tekutého dusíku, která blahodárně působí na řadu obtíží. Tato metoda dokáže zmírnit bolest, pomáhá prokrvování částí těla, zmírňuje záněty a v kombinaci s masáží zmírňuje také migrény.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dušan P.)

Luhačovice lázeňský město nádherná kolonáda a krásné prostředí, přehrada a naučná stezka je potřeba projít, krása.

Vynikající (Antonin D.)

Čisté a útulné prostředí.

Skvělé (Ružena H.)

S dovolenkou sme boli veľmi spokojní. Výborné ubytovanie, strava i služby personálu, dokonca nám vyšlo i počasie. Určite sa radi vrátime do Luhačovic.