Hledáte ubytování, ze kterého budete mít centrum Prahy doslova na dohled, ale zároveň vás nebude každý večer rušit bujarý noční život v hlavním městě? Luxusní Hotel Troja **** v klidné části Prahy 8 vzdálený jen 10 minut metrem od centra metropole je pro vás dokonalou volbou. Navštivte také blízkou ZOO, botanickou zahradu i Trojský zámek nebo Sazka Arenu.

Panoramatický výhled na Prahu z pokoje Deluxe

Hotel Troja **** v poklidné Praze 8 si chválí hosté i odborná veřejnost. Ubytujte se v luxusním pokoji Deluxe hotelu, který se na stupně vítězů soutěže Czech Hotel Awards dostal v roce 2019 z nejednoho důvodu.

K zastávce metra Kobylisy dojdete za 5 minut a jízda do centra vám bude trvat přibližně dvojnásobek. Centrem naší stověžaté matičky Prahy se budete moci kochat i přímo z pokoje. Kromě panoramatického výhledu z balkonu nebo francouzského okna se můžete v prostorném pokoji Deluxe těšit na minibar, příslušenství k přípravě kávy a čaje, televizi, telefon a trezor. Dorůžova se vyspíte díky zdravotním matracím a hypoalergenním lůžkovinám, samozřejmostí je na pokoji Deluxe vysokorychlostní internet a koupelna s toaletou, sprchou i fénem.

Skvělý design interiérů restaurace i chutí na talíři

Součástí Hotelu Troja **** je restaurace s barem. V nově zrekonstruovaném Café - Restaurantu Troja s vkusným moderním interiérem se před pohlcením vírem velkoměsta posilníte výbornou pestrou snídaní ve formě bufetu. K obědu nebo večeři si zde můžete dopřát tradiční, ale lehkou českou kuchyni. Pokud jste milovníci kávy, určitě si vychutnejte šálek kávy Lamborghini spolu s některým z domácích dezertů na nové terase.

Po návštěvě památek navštivte nové přírůstky v ZOO

Při pobytu v Praze samozřejmě nemůžete vynechat největší pražské pamětihodnosti. Až se jich ale nabažíte a zatoužíte po změně, můžete se vydat do pražské botanické nebo zoologické zahrady. Obě jsou od Hotelu Troja **** vzdálené jen 15 minut jízdy MHD.

Barokní Trojský zámek na pravém břehu Vltavy je v bezprostřední blízkosti obou zahrad a bude vás určitě lákat k návštěvě některé sezónní výstavy Galerie hlavního města Prahy v zámeckém interiéru s unikátní freskovou výzdobu. Také se kolem něj můžete projít zámeckou zahradou s mnoha okrasnými i ovocnými stromy, přírodním bludištěm a fontánami.

Tipy na výlet

Zoo Praha a Botanická zahrada

Zavítejte do Tróje a navštivte ZOO, která podle hodnocení patří mezi ty nejlepší na světě. S celou rodinou zde můžete obdivovat téměř 700 druhů zvířat v různých tématických expozicích jako je Vodní svět, Afrika nebo Indonéská džungle. Užít si můžete také krmení zvířat a různé zážitkové programy pro děti. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Hned vedle najdete také areál botanické zahrady, kde najdete rostliny z celého světa. Jistě si užijete také meditační japonskou zahradu nebo rostlinné bistro.

Aquapalace Praha

Chcete si na chvíli oddychnout od historických památek a naopak si pořádně zadovádět s dětmi? Pak navštivte Aquapark Aquapalace v Čestlicích, který je zárukou skvělého dne pro všechny generace. Zatímco děti si zde mohou užít tobogany, skluzavky i umělé vlnobití, rodiče si určitě rádi oddychnou v saunovém a wellness světě plného relaxace a procedur.

Václavské náměstí

Původnímu středověkému tržišti Koňský trh, dnes druhému nejdelšímu náměstí v republice, vévodí jezdecká socha svatého Václava od Josefa Václava Myslbeka z roku 1912. Za návštěvu určitě stojí také historická budova tyčící se nad ní - Národní muzeum. "Václavák" byl ústředním místem Sametové revoluce i dalších historických událostí jako třeba vyhlášení vzniku Československa. Dnes je spolu s ulicí Na Příkopě obchodním centrem Prahy.

Hotel Troja ****

Trojská 1/2232, Praha 8
Česká republika

+420 775 477 128

hoteltroja@hoteltroja.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno