Romantické překvapení nebo dárek pro rodiče?

Chcete darovat něco, co dotyčné osobě vykouzlí úsměv na tváři, ale nejste si jisti jaký dar by byl ten nejlepší? Dárkový kupón na pobyt či zájezd potěší partnera, rodiče, prarodiče i děti. Je vhodný pro každou příležitost a poukaz na zážitky, které si obdarovaný přiveze z cesty, je originální příležitostí, jak věnovat něco netypického.

Jak na to?

Jednoduše si vyberte zvolenou hodnotu dárkového kupónu, zakupte jej a my vám ho pošleme elektronicky nebo vytištěný na vaší adresu.

Jak kupón vypadá?

Dárkový kupón vám můžeme poslat elektronicky nebo poštou. V případě, že budete chtít jeho tištěnou verzi (za příplatek), zaškrtněte možnost zaslání dárkového kupónu v objednávce. My následně kupón vytiskneme a vložíme do krásné obálky. Možnost tištěného kupónu můžeme na základě mnoha kladných ohlasů doporučit. Na kupónu pak najdete jeho hodnotu a také speciální kód, který obdarovaný potřebuje pro zakoupení pobytu.

Proč je dárkový kupón skvělou volbou?

  • Potěší úplně každého - maminku, dědečka nebo třeba vaší drahou polovičku, protože si pobyt vyberou přesně podle svých představ.
  • Většina našich pobytů je určena pro dvě osoby, nemusíte se proto bát, že by jel obdarovaný na dovolenou sám, anebo že by musel utrácet spoustu peněz za další osobu.
  • Hravě vyřeší všechny vaše trable s vymýšlením dárků.
  • Vyhnete se přeplněným obchodům či frontám, náš kupón zakoupíte během chvilky v pohodlí domova.
  • Bezesporu budete tím nejoriginálnějším nákupčím dárků!

Kupón už jsem daroval/a, co dál?

  • Jakmile váš nejbližší obdrží dárkový kupón, stačí, aby si vybral pobyt podle svých představ z naší nabídky. Ve druhém kroku objednávky pak zadá speciální kód, který najde na dárkovém kupónu. Cena objednávky se následně sníží o hodnotu kupónu.
  • Obdarovaný se nemusí omezovat ani do výše hodnoty kupónu, pokud bude chtít zakoupit pobyt dražší, jednoduše jen doplatí zbývající částku.
  • Pokud si obdarovaný vybere pobyt nižší hodnoty než je výše dárkového kupónu, rozdíl mezi cenou dárkového kupónu a cenou dovolené propadá a není jej možné vyplatit či převést na kredity.