Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Travel Hacking: Kdy se vám vyplatí slevová karta

Vyrážíte na výlet a přemýšlíte, jestli máte zainvestovat do slevové karty? Víte, kde můžete slevovou kartu zakoupit, kolik stojí a jestli se vůbec vyplatí? Připravili jsme si pro vás malého průvodce na cesty.
Travel Hacking: Kdy se vám vyplatí slevová karta

Slovensko

Tatry Card

Horskou turistiku a lyžování ve Vysokých Tatrách si ještě více užijete, když budete vědět, že vám někdo kryje záda. V ceně Tatry Card je totiž horské pojištění GENERALI až na 4 dny. Karta slouží i jako jízdní doklad ve vlacích ZSSK na trasách Tatranskej elektrickej železnice, Ozubnicovej železnice a na trati Poprad - Tatry - Studený Potok - Tatranská Lomnica, která vás dostane přímo na magistrálu.

Slevová karta podpoří také vašeho sportovního ducha. Čekají vás slevy 5 - 50 % do Nordic Walking centra, na bowling, snow tubing, půjčovnu lyží i lyžařskou školu v Tatranské Lomnici nebo na Štrbském plese. Pro klidné dny jsou potom ve Vysokých Tatrách zajímavá muzea a galerie, kde díky Tatry Card opět ušetříte.

To nejlepší ze slevové sekce "kultura a historie"

 • 20% sleva do Wild Park Resortu
 • 20% sleva do Tricklandie
 • 20% sleva do Ski muzea Tatranská Lomnica
 • 50% sleva do Tatranské galerie v Popradě

Co je dobré vědět

Všechny výhody získáte zakoupením karty přímo v Regionu Vysoké Tatry (město Vysoké Tatry, Poprad a Štrba) za 3 €, v podhůří je karta k dostání za 4 €. Platnost je automaticky maximálně na 4 dny (3 noci) pobytu. V případě delší dovolené si nechte za stejný poplatek kartu aktivovat na další období. Karty nabízí partnerská ubytovací zařízení z tohoto seznamu.

Vysoké Tatry

Liptov Region Card

Liptov, to je svět dobrodružství, turistiky, přírodních i kulturních lákadel a rozsáhlých vodních ploch. Výhodou je, že slevová karta za minimální poplatek přináší opravdu velké množství slev do těch nejatraktivnějších míst regionu.

Co je dobré vědět

Na kartu zdarma máte nárok v celé řadě penzionů a hotelů. Je mezi nimi ten váš? Podívejte se ZDE. Pokud jste ho v seznamu nenašli, není třeba zoufat. LRC lze zakoupit ze skvělou cenu 3 - 5 € (cca 85 - 140 Kč) v partnerských hotelech a informačních centrech.

Kam máte slevu?

Slevy budete čerpat ve Ski centru OPALISKO (20 - 30 %), Ružomberok - Malinô Brdo (5 - 20 %), v půjčovně a servisu TATRY MOTION (45% sleva) a dalších provozech. Přes léto zavítejte se slevou do AQUA-VITAL Parku – Kúpele Lúčky (30 - 50 %) nebo na Letné kúpalisko TERMAL Raj Liptovský Ján (10 %).

Projděte se po Liptovském Mikuláši s průvodcem, navštivte památku UNESCO v obci Vlkolínec nebo podnikněte cestu do minulosti v Archeoskanzenu Havránok. Všude máte slevu alespoň 20 %, stejně jako v Tricklandii, kde se bude líbit zvídavým dětem.

Jak funguje karta v praxi

S Liptov Region Card můžete na své dovolené výrazně ušetřit, nezřídka se vám náklady na ni vrátí hned na prvním vstupu. Její pořízení tedy nelze než doporučit. Například do Aqua-Vital Parku v Lúčkách máte na všechny vstupy do venkovních bazénů slevu 25 %. Při ceně 10 €/dospělá osoba/3 hodiny a 7,5 €/děti/3 hodiny tak čtyřčlenná rodina ušetří 8,75 €.

Česko

Harrachov Card

Co je dobré vědět

Slevovou kartu do Harrachova pořídíte za 200 Kč/dospělá osoba a 50 Kč/dítě. Karta je nepřenosná - vystavuje se na vaše jméno a konkrétní zvolený termín.

Existují 2 druhy: Pokud je hotel či penzion, ve kterém se ubytováváte, členem SRCR, máte na její bezplatné vydání automaticky nárok (tzv. Harrachov Card). Pokud není, můžete si ji dokoupit. V tom případě obdržíte tzv. Kartu hosta. Slevy a výhody na nich se liší! Zakoupit ji můžete online nebo u vybraných prodejců.

Jak se karta doopravdy vyplatí?

Slevy u placené karty se pohybují kolem 10 - 20 %. Pokud vyrážíte do Krkonoš na víkend plný túr s příležitostným posezením v restauraci, nemá příliš smysl ji shánět. Kartu hosta uplatníte jen v několika málo stravovacích zařízeních, slevy jsou navíc často podmíněny výší útraty (např. minimálně 1 000 Kč).

Pokud ovšem plánujete delší pobyt s bohatším programem, popřípadě si plánujete vyčlenit i den na regeneraci těla, stojí nákup karty za zvážení. Například v hotelu Harrachovka si díky ní můžete užít 20% slevu na wellness, v hotelu Jilemnice slevu až 25 %. Při návštěvě vířivky ve dvou tak v Harrachovce ušetříte 98 Kč, čokoládová masáž na 50 minut běžně stojí 790 Kč, s kartou ubude z vaší peněženky o 158 Kč méně.

Vyrážíte na dovolenou s dětmi? Při návštěvě ZOO Liberec můžete ušetřit 20 % z ceny vstupného, tedy 26 Kč/dospělý a 18 Kč/dítě. Rodina se dvěma dětmi tak uspoří celkem 88 Kč.

Krkonoše

Karta hosta Pec pod Sněžkou

Co je dobré vědět

Kartu hosta obdržíte zdarma na vyžádání u ubytovatelů v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě, můžete na ní tedy jedině získat. Výhody karty budete během vašeho pobytu čerpat v lyžařských střediscích, půjčovnách sportovního vybavení, ale i v restauracích, barech a kavárnách.

Kam máte slevu?

V zimě můžete uplatit slevu 10 % až na týdenní jízdenku ve Skiresortu Černá Hora - Pec, slevy 10 - 20 % v půjčovně lyží Pepa Sport nebo 20% slevu do Skiresortu Live School, kde nabízí privátní lekce ski, snb, freestyle a večerní lyžování.

V létě se se slevou projedete na lanové nebo bobové dráze v Relaxparku. Pokud vyrážíte s větší skupinou, využijte 30% slevu na vstup do lanového centra Monkey Park pro 10 a více osob. Další slevy jsou platné v mnoha restauracích místních hotelů, na taxi nebo kosmetické procedury ve vybraných salónech.

Autor článku:

Nejprodávanější pobyty

Inspirujte se těmi nejprodávanějšími pobyty za poslední týden

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK